מאמינים שננצח את חיפה

באיירן מינכן קיימה מסיבת עיתונאים לקראת מכבי חיפה, ומאמנה לואיס ואן חאל דיבר באופטימיות. שווינשטייגר: "אנחנו יודעים עליהם הכול"

יום שני 14 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 קבוצת הפאר הגרמנית באיירן מינכן נחתה אחר הצהריים בישראל לקראת המשחק מחר מול מכבי חיפה בשלב הבתים של ליגת האלופות. לפנות ערב קיימה הקבוצה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק.

המאמן לואיס ואן חאל אמר: "המטרה שלנו היא להגיע הכי רחוק שאפשר. חיפה היא קבוצה התקפית אבל נגדנו יהיה לה קשה לתקוף, בגלל סגנון המשחק שלנו. סך הכול אנחנו מאמינים ביכולתנו לנצח את המשחק ולפתוח את הקמפיין ברגל ימין, למרות שיש לנו את כל הכבוד ליריבה".

פיליפ לאם אמר: "לוקח זמן להתאקלם כשבא מאמן חדש ומביא איתו את האג'נדה שלו. אנחנו מצפים למשחק קשה אבל המטרה שלנו היא ניצחון. סך הכול בליגה אנחנו בתקופה טובה ואני מאמין שנמשיך את זה גם באירופה".

סבסטיאן שווינשטטיגר אמר: "המטרה שלנו היא כרגע שמינית הגמר, אחר כך נעדכן את המטרות. אנחנו יודעים הכול על מכבי חיפה ומצפה לנו משחק קשה מאוד".
 
הערב בשעה 20:30 תערוך הקבוצה אימון בכורה באיצטדיון ר"ג, בו ייערך המשחק מול מכבי חיפה מחר. 

בבאיירן כבר שיחקו באיצטדיון הזה ב-2004, אז היא פגשה את מכבי ת"א של ניר קלינגר. הפעם, עם כוכבים כמו פרנק ריברי, אריאן רובן ומריו גומס, מצפים לחיפה חיים הרבה יותר קשים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק