רם וזוגתו בסיבוב השני. פאר וסלע בחוץ

טניס: הצמד אנדי רם ואלנה וסנינה (8), ניצחו בפלות את מוליק ואבדן האוסטרלים 0:6, 3:6 והעפילו לסבב השני בטורניר הזוגות המעורבים באוסטרליה אופן. פאר וגאלינה ווסקובבה בחוץ, כמו גם סלע וקוניטצין

יום שישי 22 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
 אנדי רם, שחקן הזוגות הישראלי המצויין, הוא הישראלי היחיד שהצליח הלילה להשיג ניצחון בטורניר̠האוסטרליה אופן, כאשר הוא וזוגתו אלנה וסנינה ניצחון בלי בעיות מיוחדות את הצמד האוסטרלי החלש, אלישיה מוליק ומת'יו אבדן, 0:6 3:6, ובכך הבטיחו את עלייתם לסבב השני של הטורניר ۔יוקרתי. 

במשחק מהסבב השני במסגרת טורניר הזוגות בנשים, שחר פאר וזוגתה גאלינה ווסקובבה, הפסידו בשתי מערכות לצמד הספרדי המצויין ויווס וסאנצ'ז (3), 7-6, 6-4 והודחו מהטורניר אחרי שנתנו פייט מכובד לזוג מהטופ העולמי. 

במשחק נוסף שנערך הבוקר, דודי סלע ובן זוגו איגור קוניטצין הרוסי, גם כן הפסידו בשתי מערכות לצמד הפולני-אוסטרי, קובוט ומאראץ' (5),3:6, 2:6, וכמו פאר וזוגתה הודחו גם הם בסבב השני של הטורניר.בונדרנקו במפגן טניס מצויߙן בדרך לניצחון על יאנקוביץ' החזקה


בטוניר הנשים, התקיימה הפתעה כאשר אלונה בונדרנקו (31) שכזכור הדיחה את פאר מהטורניר בסבב השני, ניצחה די בקלות את המדורגת שמינית בעולם ילנה יאנקוביץ' 2:6, 3:6, במסגרת הסבב השלישי של הטורניר. יאנקוביץ', בעבר מקום ראשון בעולם, הגיעה למשחק חולה, אך לא האשימה את מחלתה בהפסד: "עשיתי הרבה טעויות שלא הייתי צריכה לעשות, בעיקר בפתיחה, הסרבים שלי לא היו טובים, היריבה שלי שיחקה טוב ולא העליתי את Ӕרמה שלי לרמה שלה, פשוט לא מצאתי את הקצב שלי היום", הסבירה הסרבית בסיום.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק