0

אנחנו לא נמצאים בתקופה טובה

מאמן בית"ר ירושלים, יצחק שום, אחרי ה- 0:0 המשמים מול הפועל פתח תקווה ב'אורווה'. מן העבר השני, אלי מחפוד אמר: "Ӑם נמשיך לשחק כמו היום, אני בטוח שנצא מהמצב בו אנחנו נמצאים היום"

שבת 23 ינואר 2010
מערכת TELESPORT

הפועל פתח תקווה ובית"ר ירושלים נפרדו הערב (שבת) בתיקו 0:0 מ۩מים וחלש, במסגרת המחזור ה-19 בליגת העל.

מאמן בית"ר, יצחק שום אמר בסיום: היה משחק חלש, לא טוב שלנו. זה מה יש כרגע, אנחנו מנסים לשפר כמה שאפשר. אני מקווה שניקח את הגביע באמצע השבוע ושניראה יותר טוב. אנחנו לא נמצאים בתקופה Әובה ביותר שלנו, וכששחקנים בעלי יכולת אישית וקבוצתית משחקים פחות טוב, אז ככה אנחנו נראים". 

"בית"ר ירושלים יכולה להרשות לעצמה להיות מקום חמישי אחרי שלוש שנים של הישגים ותארים. הקבוצות הגדולות ביותר עברו את זה. אנחנו עדיין בӤלייאוף העליון, נמצאים בגביע המדינה, יש לנו עוד הרבה מה לעשות".


מן העבר השני, אלי מחפוד אמר: "אני עצוב על שתי הנקודות שאיבדנו היום. שיחקנו במשך 90 דקות כדורגל חיובי והכדור לא נכנס לרשת, מה גם שכל קבוצות התחתיתĠניצחו היום. קצת יש לחץ על השחקנים בגלל שאנחנו נמצאים בתחתית ורוצים לכבוש, אז אין להם את השקט מול השער. חבל, אסור לנו לפספס מצב כאלו. מצד שני, אני מרוצה מהיכולת. אם נמשיך לשחק כמו היום, אני בטוח שנצא מהמצב בו אנחנו נמצאים היום".

"זה היה אחד המשחקים הטובים מאז שאני בקבוצה. מאכזב מאוד שלא לקחנו את שלוש הנקודות. הייתי מעדיף לשחק פחות טוב ולנצח, אבל בכדורגל לימדו אותי שאם אתה משחק טוב לאורך זמן, התוצאות מגיעות בהמשך".

תגובות

טלספורט בפייסבוק