מאמינים שאפשר לנצח

אחרי מסיבת העיתונאים של טוני מוובריי, גם אלי גוטמן ערך מסע"ת. עם גוטמן הגיע השוער וינסנט אניימה. גוטמן פתח ואמר: "צריך לשמור על יציבות. לשם אנו מכוונים בשביל להגיע לתוצאות"

יום רביעי 16 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
גם הפועל תל-אביב לקראת סיום ההכנות למשחק הליגה האירופית מחר מול סלטיק. האדומים ערכו את מסיבת העיתונאים המסורתית, כאשר אלי גוטמן התייצב מול העיתונאים ולקח עמו את שוער הקבוצה, וינסנט אניימה.

אלי גוטמן נשאל תחילה על הכרתו עם הקבוצה הסקוטית ואמר: "יוסי אבוקסיס צפה בהם בסקוטלנד, גם ראינו את המשחקים מול ארסנל. מדובר בקבוצה עם שחקנים שהרשימו אותי מאוד. אנחנו מכירים אותם. סלטיק הוא מועדון מנוסה מאוד, משחקים התקפי מאוד. הם משחקים המון לעומק, אנחנו נצטרך לדעת להתמודד עם הנתונים האלה ולהביא אותם לידי ביטוי לטובתינו. סלטיק היא לא הקבוצה הטובה בבית".

גוטמן המשיך ודיבר על המטרות של הפועל במסגרת הליגה האירופית: "אחרי שהגענו למפעל הזה ואנחנו נמצאים בשלב הבתים, נצטרך לבוא עם יכולות קבוצתיות ואישיות ועם המון ריכוז. מול גטבורג היינו יציבים מאוד ושמרנו על עקרונות המשחק, על פי המשחק הזה אנחנו מכוונים. אנחנו רוצים להכתיב את הקצב. השחקנים יבואו מוכנים טקטית למשחק ויצטרכו ליישם את זה במגרש. וינסנט אניימה אמר שבבית אנחנו רוצים ומסוגלים לנצח. השחקנים מאמינים ביכולתיהם. אם השחקנים מאמינים בעצמם הם מאמינים שאנחנו מסוגלים לנצח מחר לעיני הקהל שלנו".

"יש לנו חיסרון של איתי שכטר, של מיכאל זנדברג שנפצע בבאר-שבע אבל יש לנו בחלק הקדמי מספיק שחקנים שימלאו את החסר. מי שיחליף אותם יתן המון התלהבות ויוכיח שמקומו בהרכב הפועל תל-אביב".

 המאמן אף התייחס למשחק ליגת האלופות אתמול ברמת-גן: "3:0 אינו משקף את המשחק. התוצאה משקרת. במשחקים כאלה צריכים לדעת לשמור על הקצב אחרת משלמים בסוף את המחיר. אנחנו לא רוצים להגיע למצב הזה".

לאחר מכן התפנה שוער הפועל תל-אביב וינסנט אניימה וענה למספר שאלות. אניימה נשאל על ההכנות לקראת המשחק מחר כאחד ממנהיגי הקבוצה וכשחקן מנוסה: "אנו נצטרך להילחם במשחק הזה. לפני המשחק הסיכויים הם 50-50. אנחנו מכבדים אותם מאוד אבל נילחם כדי להשיג את שלוש הנקודות".

השוער האדום הוסיף לגבי משחק ההגנה של הקבוצה: "בכדורגל עושים טעויות, זה חלק מהמשחק אבל ננסה ונצטרך להפחית את הטעויות האלה למינימום". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק