עסוקים בהכנות לחג

גביע הטוטו: במשחק משעמם וכמעט ללא קהל ביציעים, נפרדו בית"ר ירושלים ובני יהודה בתיקו מאופס באיצטדיון טדי. דה לה האסה שיחק 90 דקות

יום רביעי 16 ספטמבר 2009
אייל כהן
מחצית אחת ראשונה טובה והשאר נאדה, כך ניתן לתאר את השיעממון אצע השבוע שנערך באיצטדיון טדי בין שתי הקבוצות המובילות של ליגת העל, כאשר אף אחת מהן לא השכילו לכבוש ונפרדו בתיקו מאופס במסגרת גביע הטוטו. 

שתי הקבוצות שיחקו בהרכב משני, כאשר מספר שחקני ההרכב הראשון שותפו. במחצית הראשונה היינו עדים עוד לכדורגל לפני שזה נעלם מפרק בקור הירושלמי. יצחק שום נתן קרדיט בעיקר לצעירים, כאשר הפרואני החדש של הקבוצה, דה לה האסה שותף 90 דקות ולא הראה את יכולתו האמיתית. 

מנגד, בבני יהודה כלל לא צפינו בכדורגל איכותי, ההתקפות נתקעו מלבד אולי הברקה אחת או שניים של הצעירים. 

מאמן בני יהודה, גיא לוזון: "הכל יחסי בחיים. יצרנו מספיק הזדמנויות לכבוש, אני מרוצה. הכנסתי כושר משחק למספר שחקנים. נמשיך ולהשתפר". 

עוזר מאמן בית"ר, דוד אמסלם: "אם היינו מבקעים המשחק היה הולך לכיוון אחר. אנחנו בעמדה טובה בבית. ננסה לנצח את המשחק הבא ולהמשיך הלאה. יש שחקנים צעירים שקיבלו במה כאן. המשחק לא התעלה לרמה גבוהה".

מהלך המשחק: 

המשחק נפתח מעט בעצלתיים, אבל מיד בדקה ה-8 צפינו בשתי הזדמנויות נהדרות לבית"ר ירושלים, שהחלו והסתיימו על ידי עידן ורד, שלא מומשו לגולים. דקה מיד לאחר מכן גם עומרי אפק ניסה את מזלו מחוץ לרחבה, אבל אריאל הרוש עצר מצויין לקרן. 

קצב המשחק היה בינוני ומטה, אבל למרות זאת בית"ר ירושלים המשיכה לייצר מצבים, אבל הרשת עדיין לא קפצה בטדי. שתי דקות לפני סיום המחצית, טוטו תמוז בעט ברגל שמאל בתוך הרחבה, אבל רן קדוש המצויין הדף לקרן. 

במחצית השנייה, טל משען הצעיר מבני יהודה פרץ לרחבה, עשה סיבוב על המגן ושלח בעיטה למסגרת, אבל אריאל הרוש מנע את השער הנאה.

ביתר ירושלים: אריאל הרוש, אלירן דנין (עמית בן שושן, 62), תומר בן יוסף, טוטו תמוז, עידן טל, אבי ריקן, עידן ורד (אייבינייר, 85), דייויד גומז (חן עזריאל, 46), ג'וניור ויזה (אבירם ברוכיאן, 87), טיבי, פאולו דה לה האסה.

בני יהודה: רן קדוש אסי בלדוט, ליניץ', אהרונוביץ', משה ביטון (שלומי לוי, 69), אמסיס, חדד, עזוז, אפק (חסן אבו זייד, 46), רפס, משען.

תמונה: בית"ר נט.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק