פתיחה צולעת לאלופת אירופה

ליגת האלופות: ברצלונה יצאה לסן סירו במטרה להשיג נקודות בכורה העונה, אבל אטו וחבריו באינטר סגרו היטב בהגנה וחתמו תיקו מאופס. ומה עם זלאטן? חלש כמו כולם

יום רביעי 16 ספטמבר 2009
אייל כהן

גודל הציפייה כך גודל האכזבה - אלופת אירופה, ברצלונה נפרדה בתיקו מאופס ומשעמם ניתן לציין, מול אלופת איטליה אינטר, במשחק שהבטיח אך לא קיים. 

במשחק היחיד בליגת האלופות שהסתיים הערב ב0:0, הקהל המילאנזי בהחלט נרדם למשחק החלש של קבוצתו. לא משחק גדול גם של אלופת אירופה שחיפשה את השער, שלטה במשחק, אבל רק הגרוש ללירה היה חסר. 

ועוד יותר איכזב מפגש האקסים, כאשר סמואל אטו שנשמר חזק וגם השוודי שעבר על חשבונו, זלאטן איברהימוביץ'. נקודה לכל צד זה למעשה השיא של הערב המאכזב בסן סירו.

מחצית ראשונה: ברצלונה שולטת אך לא כובשת

כבר לאחר דקה כמעט ואלופת אירופה עולה ליתרון, כאשר ליונל מסי קיבל כדור במחצית המגרש, רץ עצר ליד הרחבה ושלח בעיטה שטוחה, אבל חוליו סזאר הברזילאי עצר מצויין. 

חמש דקות לאחר ההחמצה של מסי, גם איברהומוביץ' התכבד בהחמצה מעוררת התפלאות, כאשר בעט מהאויר בתוך הרחבה מעל השער. הקהל כמובן שרק בוז לשוודי. 

בדקה ה-30 ראינו גם נקודת אור אצל המארחת, כאשר כדור עומק נשלח לעבר החלוץ דייגו מיליטו, שהצליח לנער את המגן ושלח שטוח לידיים של ואלדס. מצב מצויין נוסף לברצלונה 5 דקות לסיום, כאשר ואלדס עלה להתקפה, סידר כדור ענק לקייטה, שמול שער ריק בעט החוצה. 

מחצית שנייה: כמעט שנרדמנו בסן סירו

דקה אחת מפתיחת המחצית השנייה וכבר ההולנדי סניידר ניסה את מזלו מרחוק, עם כדור שחמק ליד הקורה. 

בדקה ה-62 החליט מוריניו לשלוח למערכה את סטנקוביץ', ושתי דקות לאחר מכן, הסרבי שלח פצצה מעל החיבורים.

אינטר: חוליו סזאר, זאנטי, לוסיו, טיאגו מוטה, סמואל אטו, סניידר (סאנטון, 80), מונטארי (סטנקוביץ', 62), מאייקון, מיליטו (באלוטלי, 85), סמואל וקייבו. 

ברצלונה: ויקטור ואלדס, דניאל אלבס, פיקה, פויול, צ'אבי, איברהימוביץ', מסי, הנרי (אייניסטה, 77), קייטה, אבידל ויא יא טורה. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק