לברקוזן הביסה את הופנהיים

גרמנית: היפייה, קרוז וברנטה הבקיעו את השערים לטובת לברקוזן שניצחה את הופנהיים בחוץ 0:3. וולפסבורג נכנעה לקלן 2:3. בספרד אספניול ומאיורקה סיימו בתיקו 1:1. אוואט שיחק במאיורקה. סהר לא שיחק באספניול. ריאל ניצח۔ את מלאגה

יום ראשון 24 ינואר 2010
שלמה חסיד
 שני משחקים נערכו היום (ראשון) בגרמניה, כאשר במשחק המרכזי ניצחה באייר  לברקוזן, מובילת הטבלה, את הופנהיים במגרשה, 0:3.

סמי היפייה העלה את לברקוזן ליתרון בדקה ה-11 אחרי בעיטה חופשית מעולה שהגיעה אליו בקורӔ הרחוקה. קיסלינג החמיץ הזמדנות להכפיל את התוצאה בדקה ה-20 כשנשלח לבד מול הילברנד אבל ההקפצה שלו הלכה לחוץ. 

טעות גדולה בהגנה של לברקוזן סידרה הזדמנות טובה לווקצ'ביץ' להשוות בדקה ה-29 אבל הבעיטה שלו היתה במרחק של סנטימטרים מהקורה. בדקה ה-ȳ5 נרשמה אחת ההחמצות הגדולות של העונה בליגה כשטעות של אדלר הביאה את הכדור לווקצ'ביץ' מול שער חשוף, שחקן של לברקוזן הכשיל אותו אבל הוא הצליח להמשיך ובעט בשלומיאליות לחוץ בציפייה לשמוע שריקה של השופט.  טוני קרוס סיים מתפרצת של לברקוזן עם שער שני בדקה ה-ȵ1. בארנטה הוסיף שער נוסף בדקה ה-72.

במשחק נוסף בגרמניה וולפסבורג נכנעה לפ.צ קלן 2:3.

בספרד נערכו היום מספר משחקים. אספניול ומאיורקה סיימו בתיקו 1:1. דודו אוואט פתח בהרכב של מאיורקה. בן סהר פתח על הספסל של אספניול ולא שותף כלל. אוߡבאלדו העלה את אספניול ליתרון בדקה ה-49. בורחה וארלו איזן את התוצאה בדקה ה-80.

בשאר המשחקים והושגו התוצאת הבאות: חרס הפסידה לאוסאסונה 1:2, גיחון נכנעה לסנטנדר 1:0, אספניול ומיורקה נפרדו ב-1:1, ויאריאל הביסה את סראגוסה 2:4, וטנריפה גמרה בתߙקו 0:0 עם ולנסיה.

ריאל מדריד  ניצחה את מלאגה 0:2. דווקא מלאגה הגיעה למספר מצבים מסוכנים יותר, אבל בדקה ה-35 הגיע כריסטיאנו רונאלדו עם שערו ה-14 ושבר את הקרח. כעבור 4 דקות כבש רונאלדו גולאסו נהדר והשלים צמד. בדקה ה-70 הורחק רונאלדו בۛרטיס אדום אחרי מרפק מכוער

,   

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק