4:4 ענק בין מכבי תא לאשדוד

גביע הטוטו: אומנם המפעל הזניח ביותר בכדורגל הישראלי, העניק משחק משוחרר כאשר מ.ס אשדוד הצליחה לחזור מ-4:1 ל-4:4 ענק מול מכבי ת"א. נמני: "לא זכור לי משחק כזה"

יום חמישי 17 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
יממה לפני שכולנו נשב לסעודת ראש השנה המסורתית, סידרו לנו מכבי תל אביב ומועדון ספורט אשדוד היום (חמישי) משחק ענק שהסתיים בתוצאה גבוהה 4:4. אומנם תיקו ואומנם במסגרת גביע הטוטו, אבל מי אנחנו שנתלונן?

מאמן מ.ס אשדוד, יוסי מזרחי: "שאין טאקטיקות בכדורגל ככה נראה המשחק. 8 שערים, מצבים, כיף למי שראה את המשחק הזה. הוכחנו לעצמנו שכדורגל לא נגמר עד שנגמר. לחזור מ-4:1 ל-4:4 זה דבר שאני מקווה שזה ילווה אותם עד לסוף העונה הזאת".

אורי אוזן: "גביע הטוטו, משחק מאוד משוחרר. השגנו את הנקודה, אני שמח שעשינו את זה. לא התחלנו טוב את המשחק, נקלענו לפיגור, העיקר שחזרנו למשחק". 

אבי נמני, מאמן מכבי ת"א: "אני לא זוכר משחק כזה מטורף. אני מרוצה מהמשחק, עלינו כבר לשלב הבא. אנחנו מאוד מרוצים מכולם. אנחנו באמת מרוצים ממה שהיה. יש תוצאה בסוף. עשינו את שלנו בסוף. איבדנו קצת את הכיוון ברבע שעה האחרונה". לפתיחת השנה: "אני מאחל טיפת מזל לקבוצה לעבר היכולת שפתחנו את העונה, מקווה שרק תמשך בהמשך".

מהלך המשחק:

השער הראשון היה כבר בדקה ה-18, כאשר אילייב מצא את מאיוקה חופשי שבעט מקרוב פנימה (0:1 צהוב). השער השני היה רק 5 דקות לאחר הראשון, כאשר מאיורקה החזיר לאילייב שכבש את השני (0:2 צהוב).

במחצית השנייה לא השתנה הרבה. בדקה ה-64, אילייב המצטיין במגרש, מסר ליבוריאן, הכדור הגיע לצמח שמקרוב קבע 0:3. שלוש דקות לאחר מכן, נפסק פנדל לזכות האשדודים, משה אוחיון בעט פנימה (68).

ההשפלה של אשדוד נמשכה, כאשר מתפרצת מיידית לאחר מכן, יובל אבידור עבר את השוער סטוקיץ' ושער פנוי וחשוף קבע 1:4 ענק. מבול השערים נמשך, כאשר אשדוד שוב כבשה, כאשר ההגנה של מכבי רדומה ושריקי קבע 4:2.

מכבי תל אביב נרדמה שוב בשמירה, מה שאיפשר לדולפינים מאשדוד לחזור כאשר מקרייב נח פנימה (85). מכבי חשבו שהניצחון בידיים, אבל אשדוד לא הרימה אותם, כאשר בהתקפה מוחצת לפני השריקה שי רביבו, האח הקטן מאילן היוחסין כבש את הרביעי ו-4:4 בסיום לקראת ראש השנה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק