גם אני מרגיש מרומה

צפיתי בסרט של ערוץ 10 על מוני פנאן והזדעזעתי. איך, לעזאזל, איך הוא הצליח לעבוד על כולם בעיניים ואנחנו לא ראינו כלום?

יום חמישי 28 ינואר 2010
שלמה חסיד
 נפתח בוידוי: אני הייתי מחסידיו הגדולים של מӕני פנאן. האמנתי לאיש בכל לבי. חשבתי שאני מכיר אותו לעומק, שיערתי שכל מה שמרכלים עליו לא נכון, ואפילו תהיתי איך בן אדם כל כך מסור הושלך ממכבי יום סגריר אחד. אבל אחרי שראתי אתמול את הסרט המצוין  בערוץ 10, נפתחו לי העיניים.

מעכשיו, איש̠כבר לא יגיד על מוני שכל כוונותיו היו טובות. העדות של ציון נתן, שותפו ויד ימינו, שהפסיד 2.5 מיליון שקל עם התמוטטות הבנק, מדברת בעד עצמה. כנראה שמוני לא היה איש כל כך טוב, כמו שתמיד חשבתי.

קצת לא נעים להודות, אבל כנראה שדיוויד פדרמן יצא גדול שהەא סילק אותו ממכבי. זה לא פופולארי להחמיא לראשי מכבי, אבל במקרה הזה כנראה שהם פגעו בינגו. אדם שלקח כסף מאנשים מסכנים, בלי שהוא יודע מראש שיוכל להחזיר להם את כספם, לא צריך לכהן בתפקיד כל כך מכובד בספורט הישראלי.

אז מה הלאה? נראה לי שלרשויות כברĠלא תהיה ברירה אלא להעמיק את החקירה ולהוציא מסקנות כואבות. הרבה אנשים למדו פה שיעור חשוב. מעתה והלאה איש כבר לא ייתן אמון עיוור באנשים. המשקיעים ימנעו מספקולציות ועיסקאות מפוקפקות וישקיעו את כספם ועתידם במקום סולידי יותר.

אני סומך על ערוץ 10  שהם בדקו את הסחורה שלהם היטב לפני שפרסמו את הדברים. שומה עליהם שקיבלו ייעוץ משפטי מחמיר. ואם בכל זאת הם פרסמו את מרכולתם בלב הפריים טיים, סימן שזהו בטון יצוק שאין לערער עליו. ומכיוון שכך, התמונה ברורה. מוני תעתע בכולם במיומנות ששמה וירטואוזים כמוĠשראס בכיס הקטן של הורסצ'ה.  

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק