המחמאות לאדומים

אחרי הפסדה של חיפה בגביע האלופות הוחזר הכבוד לכדורגל הישראלי. קבוצתו המתוכנתת של אלי גוטמן הוכיחה פעם נוספת כי היא לא מוותרת על שום תואר ושום מפעל

יום שישי 18 ספטמבר 2009
קובי סגל
כשהאדומים מגיעים לארופה, כולם יודעים כי צפויות להגיע הפתעות גדולות ותוצאות נהדרות. אז נכון, סלטיק היא לא באיירן מינכן, אבל היא בכל זאת קבוצה גדולה מהאי הבריטי עם תקציבי עתק.

הפועל שיחקה מהרגע הראשון בביטחון, שלטה ברוב שלבי המשחק ונהנתה מכך שסלטיק שיחקה בפחדנות, רק עם חלוץ אחד- סמרס כוכב נבחרת יוון, ולא שלחה יותר שחקנים לחלק הקדמי.

חניכיו המתוכנתים של אלי גוטמן השתלטו על מרכז המגרש, בניצוחם של אביחי ידין, זוראב מנטשאשווילי וביברס נתכאו.

אי אפשר שלא לציין את הקפטן התל-אביבי ואליד באדיר, אשר משתבח כמו יין. באדיר, שכבר גמר לפני שנתיים את קריירת הכדורגל בתור קשר אחורי, התגלה מחדש כבלם אדיר שמקרין שקט וביטחון ביחד עם דגלאס דה סילבה.

הרכש החדש נמניה ווצ'יצ'ביץ', הוכיח פעם נוספת את יכולתו וכבש שער של נחישות. השחקן הכפיל כבר את כמות שעריו בעונתו האחרונה בקלן, ונראה כי הוא מתאים כמו כפפה לסגנון הגוטמני הגרמני.

החלוץ סמואל יבואה עדיין לא חזר ליכולת ההבקעה שלו, אבל היה פעלתן ואין לי ספק שגם שעריו יגיעו.

כמו כן, לעומת שנים קודמות שהפועל סבלה מספסל בינוני, השנה כוחה בספסלה. מהראן ללה, איתי שכטר, ערן זהבי, דני בונדר, מיכאל זנדברג ושי אבוטבול יהוו ביחד קבוצה שתתמודד עם מכבי חיפה, מכבי תל אביב ובית"ר ירושלים על כל התארים.

אי אפשר שלא לציין את הילד החינני, גילי ורמוט, שמראהו העדין מטעה את הגנות היריב וכשהכדור ברגליו הוא מבצע חדירות וכדרורים קטלניים, שהביאו, יחד עם בישול נפלא, את שער הניצחון.

הפועל נראית טוב, ואין לי ספק שהיא תעניק לאוהדיה הנפלאים הרבה נחת העונה.

שנה טובה לך הפועל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק