יש אפשרות לעשות את זה

גביע הדיוויס: על אף הפיגור 2:0 של הנבחרת הישראלית מול ספרד, הקפטן אייל רן ממשיך להאמין: "על הנייר נראה שהיינו רחוקים, אבל זה היה יותר צמוד. אני מאמין באנדי ויוני, מקווה שיתנו את המקסימום שלהם"

יום שישי 18 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

נבחרת ישראל כשלה הערב (שישי) ביום המשחקים הראשון של מפגש חצי גמר גביע הדיוויס מול ספרד במורסיה, אחרי שהראל לוי נכנע לדויד פרר ודודי סלע הפסיד לחואן קרלוס פררו, מה שמעמיד את הנבחרת שלנו בפיגור 2:0 לקראת משחקם של אנדי רם ויוני ארליך מחר מול מול טומי רוברדו ופליסיאנו לופס.

הראל לוי, שנכנע לדויד פרר, אמר: "לא שיחקתי את הטניס הכי טוב שלי היום. במערכה השנייה היו לי הזמנויות שלא הצלחתי לממש אותן. אני מאוכזב מההגשה שלי היום, פספסתי הרבה נקודות שאני בדרך כלל משיג בקלות. בנוסף, כדי להוציא מפרר נקודה צריך לעבוד מאוד קשה, במיוחד במשטח הזה. אין לי הסבר, יש ימים כאלו ולצערי זה קרה היום. נקווה לשפר את זה ליום ראשון. שיחקנו נגד אלופי העולם במגרש שלהם. זה שאנחנו בחצי הגמר זה כבר הישג".


הקהל הישראלי במורוסיה.

קפטן אייל רן סיכם את היום הראשון להתמודדות: "דודי סלע בסדר, היו לו קשיים במהלך המערכה השנייה, אבל זה דברים שקורים תוך כדי משחק ועשינו הכל כדי שיוכל להמשיך את המשחק. אני שמח שהוא המשיך ועשה את הכל. היתה לסלע נפילה קטנה בריכוז וזה נתן לפררו יתרון. על הנייר נראה שהיינו רחוקים, אבל זה היה יותר צמוד. מגיע להם כל הכבוד".

"העובדה שהראל ודודי עשו את המקסימום שלהם היום תיתן לאנדי ויוני פוש לקראת מחר, אני מקווה שהם יתנו את המקסימום שלהם. אני מאוד מאמין בשניהם, שהם יכולים לעשות את זה. הם נראו מצוין במהלך השבוע. אם נגיע ליום ראשון, יש אפשרות לעשות את זה".

תמונה: האתר הרשמי של ה-davis cup.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק