ההוכחה על הדשא בבלומפילד

שחקני מכבי חיפה סופרים את השעות עד למשחק ביום שני באצטדיון בלומפילד נגד הפועל תל-אביב. שחקן: "הכל מונח על הדשא, זה משחק שצריך להרים אותנו חזרה למסלול"

שבת 19 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

 במכבי חיפה ממתינים בקוצר רוח למשחק הליגה שהופרד מהמחזור הרביעי, נגד הפועל תל-אביב. הימים האחרונים היו מלאי ביקורת נוקבת על ההופעה החלשה בליגת האלופות מול באירן מינכן. 

השחקנים והצוות המקצועי במכבי חיפה הפנימו וספגו בשקט את הביקורת עד החג, אז הגיע הנשיא יעקב שחר ושיחרר באמירותיו המרגיעות את הלחץ בבת אחת. 

שחקן במכבי חיפה התייחס למשחק הליגה בבלומפילד: "במצב שכזה טבעי שממתינים למשחק הבא כדי להוכיח דברים אחרים. הפועל ת"א היא הקבוצה הכי ביתית בליגת העל ועבורנו זו ההזדמנות להרים מהדשא בבלומפילד הכבוד. זה משחק שיחזיר וימנף אותנו להמשך הדרך בליגת האלופות מול בורדו".

אלישע לוי אמור לבצע לפחות שני שינויים בהרכב, כשחזרתו של הקולומביאני ג'ון קולמה יחד עם ליאור רפאלוב תשנה את הכוחות במרכז המגרש. במכבי חיפה בטוחים שהבלם המצטיין דקל קינן בצוותא עם הפורטוגלי טישיירה ימצאו פתרונות לסמואל יבואה, איתי שכטר ונמניה ווצ'צ'ביץ' הסרבי. במכבי חיפה זוכרים היטב את מהארן לאלא שמקפיד לכבוש נגדם.

לזכות מכבי חיפה יאמר שהמאמן אלישע לוי ושחקניו אינם משתמשים בתירוץ של עומס כגורם שבגללו הפסידו לבאירן מינכן. על הטיסה והמשחק נגד בורדו, אלופת צרפת, ידברו בחיפה רק אחרי הפועל תל-אביב, אבל כבר עתה ברור שבורדו חזקה בביתה ומסוכנת בהרבה מבאירן מינכן. במשחק הקודם בורדו חזרה עם מנקודה יקרה, אחרי תוצאת 1:1 במשחק החוץ מול יובנטוס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק