אילייב מזכיר לנו את נמני

במכבי תל-אביב גילו מנהיג חדש, הסרבי התוסס איביצה אילייב, אשר מביא רוח חדשה לקריית-שלום. שחקן במכבי תל-אביב: "אוהבים לראות את אילייב בכל אימון, מדובר בווינר". קומאץ' בכושר, מחכים לראדלס

יום ראשון 20 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

במכבי תל-אביב ממתינים למפגש בשבת בקריית-אליעזר נגד הפועל חיפה. בקבוצה חשים את הרוח החדשה ואת השינוי באווירה שהביא אבי נמני, ששיחרר שחקנים שאינם מתאימים לרוח המכביסטית שהמנג'ר מנסה להחזיר לקריית-שלום.

השם החם בשיחות של שחקני הקבוצה האוהדים המסורים אשר מגיעים בקביעות לאימוני הקבוצה הוא הקשר הסרבי, איביצה אילייב. נראה כי בתוך זמן קצר ביותר יהפוך הסרבי למנהיגה של החבורה הצהובה מקריית-שלום. 

שחקן במכבי תל-אביב התייחס לכך ואמר ל-TELESPORT: "אילייב הוא כספית רועמת. השחקנים והצוות המקצועי אוהבים לראות אותו באימונים, כל אימון כאילו זה גמר מונדיאל. הוא מדבר על זכיה באליפות ואין לו ספק שבמרוץ הזה צריך להביא את הדברים באימונים ומשם למשחקים. אתם תראו שמכבי החתימה שחקן ענק, לא סתם אבי נמני המתין לו זמן כה רב".

כבר במשחק נגד הפועל חיפה צפויים לפתוח בהרכב מכבי ת"א אילייב וכן הסלובני, אנדריי קומאץ'. בצוות המקצועי עובדים על חזרתו לכושר של הבלם הבוליביאני, רונאלד ראדלס, שאמור לקבל את הדקות הראשונות שלו כבר בשבת בקריית-אליעזר נגד הפועל חיפה. למרות זאת בקבוצה מציינים לשבח את ליאור ז'אן, הנמצא בכושר מצוין. חוזהו של ז'אן ישודרג בקרוב.

הקשר הצעיר של הקבוצה, ציון צמח, יוזמן לשיחת עידוד אחרי שמסירת עקב ילדותית שלו באשדוד הביאה לשער השיוויון (4:4) עמוק בתוך תוספת הזמן. לשחקן תוסבר חשיבות האחריות והמנטליות בקבוצה הבוגרת. צמח פרץ בבכי בחדר ההלבשה באשדוד והבטיח שאירועים כאלו לא יחזרו על עצמם.

לפחות 2,000 אוהדים מבטיחים להגיע לקריית-אליעזר לתמוך במכבי תל-אביב נגד הפועל חיפה, ששבה לליגת העל אחרי היעדרות של מספר שנים.

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9