פספסו הזדמנות לברוח

ליגת העל: בית"ר ירושלים הייתה יכולה לברוח ל-4 נקודות הפרש בעקבות התיקו של אשדוד, אך סיימה בעצמה בתיקו 0:0 עם מכ' נתניה. חניכיו של עטר שיחקו יותר ממחצית ב-10 שחקנים

שבת 13 ינואר 2007
מערכת TELESPORT

כנראה שלבית"ר ירושלים באמת יש בעיה בהתקפה. אינספור התקפות מסוכנות לחניכיו של יוסי מזרחי, אך אף אחת לא חדרה לשערו של לירן שטראובר בתיקו 0:0 מול מכבי נתניה.

בית"ר ירושלים פספסה הזדמנות לברוח ל-4 נקודות הפרש מהליגה בעקבות התיקו של מ.ס. אשדוד, אך התיקו העלה אותה ל-32 נקודות. בית"ר לא ניצלה גם את הרחקתו של אורי אוזן במחצית הראשונה בעקבות כרטיס צהוב שני.

במכבי נתניה יכולים להיות מרוצים. הקבוצה השיגה ארבע נקודות משש אפשריות מאז הגעתו של ראובן עטר, ובהחלט נראה כי הקבוצה בשלה יותר להצליח. בשבוע הבא מחכה לה מ.ס. אשדוד שבוודאי לא תוותר על המשחק בקלות.

מחצית ראשונה: ההחטאות של בית"ר

כבר מפתיחת המשחק תקפה בית"ר ירושלים את שערו של לירן שטראובר. הזדמנויות של מיכאל זנדברג וטוטו תמוז הסתיימו בלא כלום, אך האיומים החסירו פעימה מליבו של ראובן עטר.

בדקה ה-21 עמית בן-שושן קיבל כדור עומק ממיכאל זנדברג הפעלתן כהרגלו, אך מקרוב הוא התקשה ובעט החוצה. כעבור שתי דקות בלבד לואיס מרין ניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, אך קורנפיין הדף לקרן.

בדקה ה-26 דוד אמסלם העביר לזנדברג שעבר את שטראובר והעביר מסירה שלא הגיעה לאף אחד.

בדקה ה-29 הזדמנות מצויינת לנתניה לעלות ליתרון כשיצאה קדימה עם אופיר חיים שהעביר לאיתי שכטר, האחרון בעט, אך קורנפיין הצליח להדוף.

בדקה ה-37 עמית בן-שושן מסר לזנדברג ששלח פצצה מ-18 מטר, אך הוא מצא רק את העמוד שהציל את שטראובר.

בדקה ה-43 אורי אוזן ספג כרטיס צהוב שני לאחר שנגע בכדור בידו. השופט התייעץ עם הקוון ולבסוף החליט להרחיקו - מכבי נתניה בעשרה שחקנים.

מחצית שנייה

שתי דקות מפתיחת המחצית השנייה זנו בונדאה בעט כדור קשתי מסובב מימין, ואילץ את קורנפיין למתוח איברים כדי להדוף. גם בית"ר הגיעה להזדמנות בדקות הראשונות כשבן-שושן העביר לאלברמן, אך זה סיים עם בעיטה גבוה מעל השער.

בדקה ה-60 הלך יוסי מזרחי על חילוף כפול כשהכניס את אבירם ברוכיאן וז'אונו פינטו במקומם של גל אלברמן ועמית בן-שושן. כעבור חמש דקות ערך תמיר כהן את הופעת הבכורה שלו במכבי נתניה כשנכנס במקום איתי שכטר המאכזב.

בדקה ה-68 הגיעה הזדמנות מצויינת לבית"ר ירושלים לעלות ליתרון כשדוד אמסלם קיבל מסירה מטוטו תמוז, הגביה משמאל לראשו של ז'אונו פינטו שנגח לא מדוייק החוצה.

בדקה ה-72 מילובן מירוסביץ' השאיר כדור לדרק בואטנג ששלח כדור חזק לשער, שטראובר הצליח להדוף.

הרכבים

בית"ר ירושלים: איציק קורנפיין; יואב זיו, שמעון גרשון, תומר בן-יוסף, דוד אמסלם, מילובן מירוסביץ', גל אלברמן (אבירם ברוכיאן/60), דרק בואטנג, מיכאל זנדברג, טוטו תמוז, עמית בן-שושן (ז'אונו פינטו/60).

מכבי נתניה: לירן שטראובר; לואיס מרין, אבי סטרול, דדי בן-דיין, אורי אוזן, מזואה אנסומבו, אמיר טגה (אבישי ז'אנו/46), זרו בונדאה (שי בירוק/81), איתי שכטר (תמיר כהן/65), אופיר חיים, אבודו אוקוצ'ה.

תמונות: בית"ר-נט

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק