אי אפשר לנצח את ספרד

אנדי רם סיכם את מפגש הדיוויס: "ספרד היא הנבחרת הטובה בעולם. לשחק נגד 12 אלף צופים קשה יותר מלשחק עם 12 אלף צופים". הקפטן אייל רן: "אני יוצא אופטימי ומעודד מהמהפגש הזה"

שבת 19 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
0:3 לנבחרת ספרד על ישראל ביום המשחקים השני של מפגש חצי גמר גביע הדיוויס מול ספרד במורסיה, חתם למעשה את הסיפור והעלה את המארחת לגמר. אחרי ההפסדים של הראל לוי ודודי סלע אתמול ביחידים, נכנעו הערב (שבת) גם אנדי רם ויוני ארליך במפגש הזוגות מול פליסיאנו לופז וטומי רוברדו בתוצאה 7:6, 6:7, 6:4, 6:2.

אנדי רם סיכם את המפגש: "זו כנראה הייתה חוויה חד פעמית בחיים שלי. אף אחד לא יכול לנצח את ספרד בבית. זה היה משחק קשה מאוד, שיכול היה ללכת לשני הכיוונים. לצערי, יוני סבל קצת מהפציעה שלו ולא הצליח לסיים את המשחק. המשחק התעלה לרמה גבוהה מאוד, היה קשה לשחק מאוד מול נבחרת ספרד על חימר, ובלתי אפשרי לנצח אותם. לשחק נגד 12 אלף צופים קשה יותר מלשחק עם 12 אלף צופים".

יוני ארליך הוסיף: "אני לא חושב שהפציעה חמורה. זה באזור של הפציעה הישנה. קשה לי לאבחן את זה עכשיו כי היד עייפה והשרירים מסביב עייפים, אני לא מרגיש משהו חמור. בסט הרביעי זה הקשה עליי מאוד לשחק, ניסיתי לעשות את המקסימום והיה לי קשה להחזיק את המחבט. נתתי את המקסימום בתנאים שהיו".

הקפטן אייל רן אמר: "המשחק היה ברמה גבוהה מאוד, ויכול היה ללכת לכאן או לכאן. הם הציגו את הטניס הכי טוב שאפשר. אני גאה בשחקנים. הגענו למעמד מאוד מכובד, לא הצלחנו לנצח היום אבל את ספרד בבית על חימר, אין כמעט נבחרות שיכולות לנצח. אני יוצא אופטימי ומעודד מהמהפגש הזה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק