בוקולי בהרכב. כיאל לספסל

אלישע לוי יוצא מחר לקרב הגדול על הלחם והחמאה. ביראם כיאל מודח לספסל, בוקולי יקבל מנהיגות וגאדיר הזדמנות נוספת. הקרב בבלומפילד בין ליגת האלופות לליגה האירופית

יום ראשון 20 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

שחקני ומאמני מכבי חיפה לקחו אתמול פסק זמן קצר מהחג ומההכנות למשחק מחר (שני) נגד הפועל תל-אביב כדי לראות 90 דקות ממשחקה של בורדו הצרפתית בליגה המקומית. בורדו היא היריבה הבאה בליגת האלופות של מכבי חיפה.

אלישע לוי ושחקניו קיימו לפני הצהריים את האימון המסכם שלהם לקראת המפגש מחר בבלומפילד נגד הפועל תל-אביב. במכבי חיפה מודעים ליכולת הטובה של היריבה באדום, אבל במטרה לחזק את הבטחון היו מי שאמרו: "זה משחק בין קבוצת צ'מפיונס ליג לקבוצת הליגה האירופית. בבלומפילד הפועל ת"א היא חזקה ומלאת בטחון, פשוט צריך להגיע ולקחת את הנקודות".

אלישע לוי מדבר מאז ההפסד לבאירן מינכן, 3:0, כמעט רק על הליגה הישראלית, המטרה המסומנת של מכבי חיפה. לוי אמר שוב: "הליגה היא הלחם והחמאה שלנו". מכבי חיפה עם 9 נקודות משלושה משחקים ויודעת שגם "החלקה" בבלומפילד תשאיר מרווח נקודות מהפועל תל-אביב אשר צברה עד כה רק 5 נקודות. ניצחון של מכבי חיפה יכניס את גוטמן ושחקניו ללחץ.

אלישע לוי מתפכח מיועציו התקשורתיים ומבצע שינויים בקישור, כשמפתחות הניהול מאחור מועברים לגוסטבו בוקולי, שיראה את בירם כיאל מורד אל קצה הספסל. בוקולי מתקשה לגלות יכולות מהעבר כשכיאל נכנס לתוף השטחים בהם אמור בוקולי לעשות את ההבדל. 

ג'ון קולמה אמור לקבל את משימת השמירה הראשונה על הסרבי נמניה ווצ'צ'ביץ', המנהיג החדש של הפועל. מוחמד גאדיר יקבל את חולצת ההרכב בהתקפה אבל יהיה חייב להצטיין כיוון ששלומי ארביטמן מוכן להיות המחליף ולא תמיד בדקות הסיום.

שחקני הרכש של מכבי חיפה בשבועות האחרונים, הברזילאי טיאגו דוטרה והיהודי אייל שטרכמן מגלים בינתיים באימונים יכולת שאינה מצדיקה מקום אפילו בסגל הרחב וישיבה על ספסל המחליפים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק