באנגולה חוששים ממהומות

לקראת משחק חצי הגמר אליפות אפריקה בין אלג'יריה למצרים הציבו אנשי משטרת אנגולה מאות שוטרים מחשש למהומות בין אלפי אוהדי שתי הנבחרות. במצרים משוכנעים: ננצח ונוכיח שאנו יותר טובים מאלג'יריה

יום רביעי 27 ינואר 2010
מערכת TELESRORT

באנגולה מצפים למשחק הגדול שיערך ביום חמישי בערב בין מצרים ואלג'יריה, בחצי גמר אליפות אפריקה. השתיים, שנפגשו במשחק העלייה למונדיאל, מתכוננות לקרב הגדול שכפי שהוגדר על-ידי כוכב מצרים, מוחמד זידאן: "משחק של חיים ומוו۪".

ברחבי מצרים היו בימים האחרונים חגיגות גדולות לאחר הניצחון על נבחרת קמרון, 1:3 בשלב רבע הגמר. במצרים לא האמינו שיפגשו את אלג'יריה מספר שבועות לאחר צמד המשחקים בתוך שבוע מול הנבחרת שהעפילה על חשובנה למשחקי המונדיאל.

בתקשורת המצרית מדברים כמובן על נקמה ואותו זידאן הוסיף: "אנחנו נראה לעולם מי נבחרת טובה יותר".

הטירוף הגדול ביותר מגיע דווקא מאלג'יריה. שר החוץ האלג'ירי, מוראד מדקלי, אמר כי ממשלתו דאגה לכך שאלפי אוהדי הנבחרת יצאו לאנגולה כדߙ לעודד את הנבחרת האלג'ירית במשחק החשוב. מדקלי סיפר: "הרבה מאוד אוהדים רוצים לנסוע לאנגולה. הם תמכו עד עכשיו בנבחרת אבל כעת הם רוצים להיות מקרוב ליד השחקנים לקראת המשחק מול המצרים. הם התחילו לצאת ביום שלישי וגם ברביעי וחמישי תימשך הנהירה מאלג'יריה לאנӒולה".

במשטרת אנגולה חוששים מאוד מעימות גדול בין אוהדי שתי הנבחרות. כזכור, האוטובוס של נבחרת אלג'יריה הותקף בקהיר לפני המשחק האחרון בשלב הבתים של מוקדמות אליפות אפריקה, בו ניצחה נבחרת מצרים 0:2 בדקה ה-90 וגרמה לכך שהעולה תיקבע במשחק מכריעȠבסודאן. גם שם היו לאחר המשחק מהומות.

מוחמד זידאן המצרי הוסיף: "האמת שאין עלינו יותר מדי לחץ. צריך לזכור שזכינו בשתי אליפויות אפריקה האחרונות ואף אחד לא ציפה שנזכה באליפות שלישית ברציפות. מה שמעניין אותנו בעיקר הוא לנצח את אלג'יריה ואחרי Ӗה לחשוב על הגמר".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק