השם הבא: אינטר מעוניינת במיגל ולוסו

הנראזורי, מעודדים מהניצחון בדרבי של מילאנו בתחילת השבוע, מוותרים על אופציית כריסטיאן לדסמה ומגבירים את המאמצים לרכישת הקשר האחורי של ספורטינג ליסבון, מיגל ולוסו. קווארסמה יכלל בעסקה

יום רביעי 27 ינואר 2010
ארז דיקפלד
חורחה מנדס, סוכן השחקנים של הפורטוגלים ריקארדו קווארסמה, מיגל ולוסו ושל מאמן אינטר, זוז'ה מוריניו, שקוע כבר זמן רב במאמצים רבים להבאת קשר מרכז שדה לאינטר. 

אינטר פזלה לכיוונו של כריסטיאן לדסמה, שחקנה של לאציו, אולם המו"מ נכשל כשעל-פי הדיווחים אינטר הציעה עבורו 7.5 מיליון יורו, בעוד הקבוצה מעיר הבירה דרשה עוד 3 מיליון נוספים לפߗות. נשיא אינטר, מאסימו מוראטי, אישר כי המו"מ עם לדסמה הופסק בשלב זה אך שאינטר לא הפסיקה את מאמציה בניסיון להתחזק.

כעת נודע כי אותו סוכן השחקנים מפעיל את קשריו עם קבוצת ספורטינג ליסבון על מנת להעביר את הקשר המוכשר מיגל ולוסו לשורות הӐלופה האיטלקית. הניסיון המרכזי של אינטר, בנוסף לסכום כספי, הוא להעביר לשורות ספורטינג את ריקארדו קווארסמה, שהגיע בקול תרועה רמה לאינטר אולם נכשל וכמעט ואינו זוכה להזדמנויות במהלך השבועות האחרונים.

ולוסו בן ה-23, קשר מרכז שדה מודרני (̵0-50), משחק בשורותיה של ספורטינג משנת 2006 ואף משתייך לנבחרת פורטוגל הבוגרת, כשאת הופעת הבכורה רשם בשנת 2007. את הופעת הבכורה שלו בליגת האלופות ואחת מהופעותיו המרשימות ביותר עד כה רשם בעונת 2007/08, אז נטרל לחלוטין את מרכז השדה של אינטר בו שיחקו לואיס פיגە ופטריק ויירה. בסיום אותו משחק נבחר ולוסו למצטיין על כר הדשא.

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק