קאקו בעט באבי נמני

התקרית הובילה לחילופי מלים קשות וקללות בין קשר מכבי פ"ת לקפטן מכבי ת"א. אלי כהן: שברנו את הנאחס. גיא לוזון: כדי לנצח, היה צריך לשחק איך ששיחקנו במחצית השנייה

שבת 13 ינואר 2007
שלמה חסיד

שער בנגיחה של יוסי שבחון הספיק למכבי ת"א כדי לנצח הערב (שבת) 0:1 את מכבי פ"ת. טברטקו קאלה, שוער הצהובים היה מעל כולם כשהצליח למנוע פעם אחר פעם שער שוויון של הלוזונים.

במהלך המשחק אירעה תקרית קשה, כשבלסינג קאקו, קשר מכבי פ"ת בעט והכשיל את קפטן מכבי ת"א, אבי נמני. קשר הצהובים נפל לדשא וכשקם החלה תקרית מילולית בין השניים.

נמני לא חסך במילים קשות כלפי קאקו, ששיחק לפני שנה וחצי במכבי ת"א. קאקו ניסה להגיב, אבל נבלם על ידי חבריו ועל ידי השופט, לירן וקסברגר.

מעניין היכן היה השופט, וקסברגר, בזמן ההכשלה והבעיטה של קאקו בנמני, והיכן היו עיניהם של שני עוזרי השופטים. התקרית הזו תועלה לדיון בועדה המקצועית של איגוד השופטים.

גיא לוזון, מאמן מכבי פ"ת אמר בסיום: "פתחנו את המשחק בצורה לא טובה, ובמצב כזה סופגים בכדורגל. לאחר מכן לקחנו את המושכות במשחק ושלטנו בקצב, במיוחד במחצית השנייה. המגרש היה חצי מגרש להשכרה, רוב הזמן היינו בחצי של מכבי ת"א. כדי לנצח צריך לשחק איך ששיחקנו במחצית השנייה".

על השיפוט אמר לוזון אמר: "השופט במשחק היום היה צריך להוסיף יותר זמן. בכל מקרה אני לא מאשים את השיפוט. אם נתמיד בדרך הזו, נצליח".

אלי כהן, מאמן מכבי ת"א נשמע קצת אחרת: "שיחקנו מול אחת הקבוצות הטובות בליגה. זו קבוצה שיודעת לעשות מתפרצות ולהבריק. עברנו את אחד המכשולים הכי קשים בליגה. היה לנו חשוב לנצח היום אחרי ארבע תוצאות תיקו. היום באנו יותר נחושים ורצינו לשבור את הנאחס הזה כדי לחזור לצמרת, כפי שהתרגלנו".

אבי נמני: "סוף סוף ניצחון. זהו ניצחון חשוב נגד קבוצה חזקה. המטרה שלנו היא להיצמד לצמרת הגבוהה ובינתיים אנחנו עושים את זה. אנחנו צריכים להתחזק ואני לא יודע אם נצליח לעשות זאת אבל בשביל להישאר קרובים לצמרת אנחנו חייבים להתחזק".

אבי יחיאל: "הלך לנו קצת קשה אבל טוב שניצחנו. אנחנו מסתכלים קדימה. יש לנו עכשיו את בני יהודה ואחר כך דרבי. צריך להמשיך את היכולת במשחקים האלה ולהמשיך הלאה. ברור שזה לא יהיה פשוט אבל אנחנו הולכים לעשות את המקסימום. לאחר ארבעה משחקים שלא ניצחנו יש לנו קצת חיסרון בנקודות ואני מקווה שבמשחקים בבלומפילד ניקח את הנקודות".

טברטקו קאלה: "אני רק אחד מהשחקנים ואני מודה לשבחון שנתן את הגול שניצח את המשחק. אני בא לעשות את העבודה ונכון שאני עובר עונה טובה אבל אני חלק מהקבוצה. הדבר הכי חשוב הוא שניצחנו. ננסה להתקרב לצמרת".

תמונות: יותם רונן

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק