דז'גוייב מצסקא לריאל מדריד?

דיווחים באירופה: ריאל מדריד הצטרפה לצ'לסי במרדף אחרי קשרה של צסק"א מוסקבה והכישרון העולה של הכדורגל הרוסי, אלן דז'וגייב

יום שני 21 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 קבוצת הכוכבים של ריאל מדריד הצטרפה למירוץ אחרי כוכב צסק"א מוסקבה ונבחרת רוסיה, אלן דז'וגייב בן ה-19. לא ברור היכן כיצד יוכל להתברג קשר הכנף הצעיר בקישור המעובה ממילא של ה"לוס מרנגוס", אך מדיניות הרכש של נשיא המועדון פלורנטינו פרז, ששואף לשים את ידיו על השחקנים הטובים בעולם, גרמה למועדון לרדוף אחרי השחקן ולנסות להחתימו בחלון ההעברות בחודש ינואר הקרוב.

מקורות מתוך צסק"א מוסקבה דיווחו כי בצ'לסי הביעו התעניינות בשחקן בעבר, אך בשל העונש הכבד שאופ"א הטילו על המועדון ומונע מהם להחתים שחקנים עד שנת 2011, נראה כי המדרידאים יקדימו אותם.

דז'וגייב, זוכה פרס השחקן הצעיר של השנה בכדורגל הרוסי בעונה שעברה, כבר הספיק לצבור ארבע הופעות במדי הנבחרת הרוסית הבוגרת ואף לכבוש שער במשחק ליגת האלופות של צסק"א מול שטוטגרט.

השחקן, יליד העיר בסלאן, הינו ממוצא אוסטי ( מיעוט ממוצא אירו-אסיאתי איראני). הוא החל לשחק כדורגל כבר בכיתה ב', בקבוצת  אלניה וולאדיקווקאז, אותה הוא אוהד עד עצם היום הזה.

בעונת 2006-2007, הוא עבר לקבוצת קיריליה סבוטוב מליגת המשנה, במדיה הוא הופיע 37 הופעות וכבש 6 שערים. בעונה שלאחר מכן, כבר עבר לצסק"א מוסקבה, מקבוצות הפאר של הכדורגל הרוסי, ובתוך זמן קצר הוא הצליח לפלס את דרכו אל ההרכב הראשון כשהוא מרשים בהופעותיו וביכולותיו. עד כה הוא כבש 13 שערים ב-39 הופעות במדי הקבוצה מעיר הבירה.

דז'וגייב מתואר כשחקן ממושמע וחרוץ, תחרותי ומחוייב, אך גם כאוהד כדורגל מושבע ונלהב. הוא גם מעריץ את פראנק לאמפרד ואוהד את צ'לסי, אך לצערו הרב, כנראה שבשל העונש שספגו הכחולים, הוא לא יזכה לדרוך בסטמפורד ברידג' בקרוב.

http://www.youtube.com/watch?v=9t5DrWqUUss


תצלום: Gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק