מעכשיו נצא לדרך חדשה

דניאל יאמר, הבעלים של מכבי נתניה שחזר לישראל, הגיע לאימון הקבוצה, התקבל בחום ע"י הצוות המקצועי והשחקנים: "התגעגעתי לקבוצה שלי". אנטבי: "ליאמר אישיות חזקה"

יום שני 21 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

לאחר שערך פגישה ראשונה עם המאמן, נתי עזריה, הגיע הבעלים של מכבי נתניה, דניאל יאמר לאימון הקבוצה והתקבל בצורה חמימה ומיוחדת. 

באימון של הקבוצה ערך יאמר שיחות קצרות עם השחקנים וגם עם הצוות המקצועי. מאמן הכושר, אורי הראל אמר ליאמר: "אני שמח לראות אותך כאן, רוחך חסרה לנו". 

רביד גזל, שחקן הקבוצה גם כן בירך את הבעלים ששב הביתה: "הוא כבר הגיע ומרגישים רוח חדשה של שינוי בקבוצה. אנחנו שמחים לראות אותו כאן, הוא חסר לנו". יגאל אנטבי: "זו פעם ראשונה שאני משוחח איתו, הרגשתי ישירות באישיות החזקה שלו". 

גם דניאל יאמר עצמו לאחר הברכות ידע להשיב: "התגעגעתי לקבוצה שלי, שמחתי להיות בקבוצה ולראות את כולם, מעכשיו נצא לדרך חדשה".

יאמר עושה סדר בנתניה

אחרי קיץ סוער, בו שיחררה מספר שחקני מפתח מכבי נתניה פתחה די כצפוי את העונה בקול ענות חלושה וללא הבעלים שלה, דניאל יאמר, ששהה בחופשה פרטית.

יאמר חזר לישראל בתחילת השבוע שעבר והיום (שני) הוא ערך פגישה מקצועית ראשונה אם נתי עזריה, מאמן הקבוצה ועוזרו הנרי דוארטה.

במהלך הפגישה, סקר עזריה בצורה מקצועית את הנעשה בקבוצה מאז תחילת העונה ופירט על מחנה האימון, על השחקנים החדשים שהצטרפו, ועל אלו שעלו מקבוצת הנוער ועוד. 

עזריה אמר לאחר הפגישה לאתר הרישמי של הקבוצה: "בגדול דיברנו שהמטרה היא להפיק הרבה יותר מחומר השחקנים הקיים וזאת בשילוב של הצעירים והוותיקים, עשינו את הדבר הזה בעבר במסגרת הליגה האירופית ובמסגרת גביע הטוטו.  אנחנו בטוחים שאנחנו יכולים להביא תוצאות הרבה יותר טובות, וזאת רק אם נעבוד ביחד כמו יחידה אחת. היתה שיחה טובה ואנחנו הולכים לדרך חדשה עם אנרגיות חדשות. יצאתי מהפגישה הזאת מחוזק ואופטימי". 
 
מוקדם יותר היום, נערכה פגישה בין מעוז סמיה לאבודו אוקוצ'ה בביתו של הבעלים של דניאל יאמר. זאת לאחר התקרית שארעה ביניהם באימון יום שישי. 

השניים יישרו את ההדורים לאחר שיחה בת שעה בה שוחח עימם יאמר על חברות וקבוצתיות. יאמר סגר בכך את הפרשה והעדיף לא להעמידם לדין.

ביום שבת הקרוב, תפגוש הקבוצה את הפועל ר"ג למשחק תחתית קריטי, בו הפסד של נתניה עלול להוריד אותה מתחת לקו האדום, כאשר לזכות הקבוצה 2 נקודות בלבד בשלושה מחזורים והיא עדיין מחפשת ניצחון בכורה בליגה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק