מאמן לוקרן על סף פיטורים

יש תקווה לעומר גולן? מאמנה הסרבי של לוקרן, אלכסנדר יאנקוביץ', יקבל מכתב פיטורים אם לא ינצח ביום רביעי את רוסאלרה. בלוקרן משחקים עומר גולן, יואב זיו ואבי סטרול

יום שני 21 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 אלכסנדר יאנקוביץ', מאמנה הסרבי של לוקרן, בה משחקים עומר גולן, יואב זיו ואבי סטרול הישראלים, עלול לאבד את תפקידו עוד השבוע בעקבות פתיחת העונה הכושלת של הקבוצה.

כלי התקשורת בבלגיה מדווחים שנשיא המועדון, רוג'ר לאמרכט, זועם בעקבות התוצאות האחרונות של הקבוצה והציב אולטימטום ליאנקוביץ', לפיו אם לוקרן לא תנצח ביום רביעי את רוסאלרה, הוא יפטר את יאנקוביץ'.

פיטוריו הקרבים של יאנקוביץ', הם חדשות מצויינות עבור שחקניה הישראלים של לוקרן, ובעיקר עבור עומר גולן, שלמרות שהיה מהמצטיינים בקבוצה בעונה שעברה, לא זוכה לדקות משחק כלל אצל יאנקוביץ' והוא מתוסכל מאוד ממעמדו בקבוצה.

לוקרן, שסיימה שביעית בעונה שעברה, ממוקמת שלישית מהסוף אחרי 7 מחזורים בליגה הבלגית. ההפסד הביתי במחזור האחרון לליאז' האלופה, היה הפסד החמישי מתוך שבעה משחקים של הקבוצה.

יאנקוביץ' עצמו לא מתרגש מדבריו של הבוס שלו ואמר לכלי התקשורת בבלגיה: "אני לא מתכוון להתעמת עם הבעלים שלי. כמו שלא התרגשתי שהוא כינה אותי "מאמן החלומות" כשמינה אותי באפריל, כך אני לא מתרגש עכשיו שהוא מאיים לפטר אותי".

יאנקוביץ' הוסיף: "יש לי הרבה כבוד לנשיא, אבל אני לא חושב להתפטר. אנחנו חייבים לעשות הכול כדי לנסות לצאת מהמשבר אליו נקלענו ואני מאמין שניצחון ביום רביעי יוציא אותנו לדרך חדשה ויכניס בשחקנים ביטחון ואמונה ביכולת שלהם".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק