התקדמנו עוד מדרגה אחת

ליגת העל: מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, סיכם את הניצחון במשחק העונה מול האדומים: "אהבתי את האגרסיביות, ההקרבה וההתגוננות". בוקולי: "התאוששנו מבאיירן"

יום שני 21 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

האלופה והנציגה הישראלית בליגת האלופות, מכבי חיפה השיגה ניצחון יוקרתי 1:2 מול הפועל תל אביב בבלומפילד. אותה הפועל שגברה על סלטיק בסוף השבוע, נכנעה ליכולת האדירה של הירוקים. 

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי אמר בתום המשחק: "אנחנו משתפרים, משחקים כדורגל קבוצתי נכון. שיחקנו מול קבוצה מצויינת, היינו שותפים לכדורגל טוב וקיצבי. אהבתי את האגרסיביות, ההקרבה של השחקנים. את היכולת לבוא ולהתגונן גבוה. הפועל כמעט ולא הגיעה להזדמנויות, התקדמנו עוד מדרגה אחת". 

השחקן המצטיין, אייל גולאסה אמר בסיום: "הלוואי שיהיו עוד משחקים כאלו מצויינים. אני נהנתי מאוד". 

גוסטבו בוקולי סיכם:"היה חשובלכבוש ולנצח. אני שמח שעשינו זאת. מה שחשוב ששיחקנו ביחד, יש לנו סגל מצויין וקבוצ טובה מאוד. הליגה היא הלחם שלנו, הצלחנו להתאושש מבאיירן ולנצח, אני שמח". 

הצד המפסיד, אלי גוטמן, מאמן הפועל, מסכם את הערב: "המשחק החל וכבר היינו בפיגור של 1:0. יצאנו קדימה, לחצנו קדימה והיינו דומיננטים. נחשפנו להתקפות מתפרצות של חוסר סדר ואירגון במשחק שלנו בגלל השער שספגנו. אלה דברים שקורים בכדורגל וזה התפקיד שלי לתקן".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק