גולסה סיߛם בלאציו. חיפה: הוא תחת חוזה

אייל גולסה סיכם עקרונית על מעבר בקיץ ללאציו האיטלקית. משפחתו היא שהובילה את המהלך. מכבי חיפה בהודעה רשמית: "הנושא בטיפול המועדון. לשחקן הסכם מחייב עם מכבי חיפה"

יום ראשון 31 ינואר 2010
אשר גולדברג
 אייל גולסה קשרה המצויין של מכבי חיפה,  יעבור בקיץ לאיטליה לשורות לאציו, שם, כך ודאי הוא מאמין,  ישחק ב 4 השנים הקרובות. המועדון האיטלקי הגיע להסכמה עם סוכניו ובני משפחתו של השחקן  בסוף השבוע.

מה שמפתיע בעסקה זאת הוא שמכבי חיפה אינה קשורה כלל למהלך זה, ודמי ההשבחה וכל נושא התשלומים אמורים להיסגר, כך חושבים גולסה ונציגיו, בפסיקה של הוועדה המיוחדת של פיפ"א.

מכבי חיۤה הודעה היום לגבי סיכומו של גולסה בקבוצה האיטלקית: "אנו רואים בחומרה רבה את התנהגותו של אייל גולסה. לשחקן הסכם מחייב מול המועדון והטיפול הועבר ליועץ המשפטי של מכבי חיפה, עו"ד אודי שוכטוביץ'".
 
בחודשים האחרונים עקבו מספר קבוצות צמרת אירופאיות  אחרי הכשרון הגדול של חיפה, הקבוצה שהביעה עניין רב ביותר היתה  באיירן מינכן הגרמנית,  שהיתה מוכנה לקלוט את השחקן כבר מממועד העברות העכשווי.

לפני כשבוע וחצי יצא גולסה לטיפול בפציעתו  באוסטרәה, ובין השאר כך נודע היה במשך 24 שעות ברומא עם ראשי הקבוצה האיטלקית, איתה הגיע לסיכום עקרוני שייצא לפועל בקרוב.

ומה הסיכוי שגולסה אכן ישחק באיטליה? לפחות העונה, לא גבוה. לשחקן חוזה במכבי חיפה לעוד 3 שנים ונראה שנשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, יבקש עבורו לפחות 2 מיליון יורו. גולסה גם אמור להתגייס בקיץ לצה"ל וקשה להאמין שהוא יקבל פטור משירות צבאי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק