משחק ילדים

גביע הטוטו: מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן העניק מנוחה לרוב הסגל ושלח את הצעירים שיעשו את העבודה, אך ללא הועיל לאחר הפסד 1:0 בטדי מול בית"ר ירושלים משער של טוטו תמוז

יום רביעי 23 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
יומיים בלבד לאחר הסערה סביב ההפסד 2:1 למכבי חיפה, יצאה הפועל תל אביב להירגע בהר המוריה והפסידה שוב 1:0 קטן מול בית"ר ירושלים במסגרת גביע הטוטו.

אלי גוטמן שלח למערכה הערב בטדי בעיקר צעירים. הדור הבא של האדומים לקח חלק דיי נכבד במשחק. מטדי הפועל תצא לכיוון המבורג הגרמנית. האדומים ינסו להמשיך את המומנטום מהמשחק מול סלטיק ולהוציא תוצאה טובה. 

ואילו בבית"ר ירושלים יצאו מרוצים גם לאחר הניצחון המינמלי. מה שחשוב לשום זה להרים מוראלית את הקבוצה לקראת המאבקים החשובים יותר הקרובים בליגה המקומית. 

מאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן: "השגנו את המקסימום במסגרת המגבלות. ממשיכים הלאה. בסך הכל יש אמוציות לאחר המשחק בבלומפילד, אנחנו צריכים להיות יותר בשליטה. חיפה ניצחה, זה היסטוריה". לקראת המבורג: "יוסי היה שם הביא לי את כל הנתונים, אנחנו נתכונן היטב".

מהלך המשחק: 

כבר מהפתיחה זיהו רוב יושבי האיצטדיון שליטה מוחלטת של בית"ר ירושלים ובדקה ה-20 זה הוביל לשער נהדר. ג'וניור ויסה מסר ימינה לכיוונו של עמית בן שושן, שמסר מהר לטוטו תמוז ומקרוב נותר לחלוץ הירושלמי רק לדחוק פנימה - 0:1 לבית"ר ירושלים. 

בית"ר המשיכה לתקוף במחצית השנייה, הזדמנויות אשר חזרו על עצמן לא נוצלו עד תום, חוץ מהחמצות עיקרן. 10 דקות לסיום בעיטה מצויינת של ברק יצחקי נהדפה בקושי על ידי אברבנל.

בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, חן עזריאל, שמעון גרשון (איתן טיבי, 86), אריק בנאדו, אבי ריקן, קובי מויאל, פאולו דה לה האסה, ג'וניור ויסה, דיוויד גומז (עידן ורד, 63), עמית בן שושן (עידן טל, 77), טוטו תמוז (ברק יצחקי, 63).

הפועל ת"א: ניל אברבנל, דני בונדר, דגלאס דה סילבה (אדיר ממן, 46), רמי דואני, גל שיש, יהודה חוטה, זוראב מנטשאשווילי (פיליפ אבו מנע, 77), רועי גורדנה, ערן זהבי (איוב אבוסביט, 61), ויקטור מרעי, מהראן לאלה (אסף כהן, 58).

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק