אני מאמין בשטילוב

מאמן ההתעמלות הרוסי ואלנטין פוטאפנקו, מומחה לתרגילי קרקע וקפיצות שהגיע לארץ לפני מספר ימים ומסייע לאלכס שטילוב הוזמן על ידי שטילוב והוועד האולימפי בישראל לסיור בחוויה האולימפית בהדר יוסף

שבת 26 ספטמבר 2009

 מאמן ההתעמלות הרוסי ואלנטין פוטאפנקו, מומחה לתרגילי קרקע וקפיצות שהגיע לארץ לפני מספר ימים  ומסייע לאלכס שטילוב בהכנותיו האחרונות לאליפית העולם (לונדון 12 באוקטובר) הוזמן על ידי שטילוב והוועד האולימפי בישראל לסיור בחוויה האולימפית בהדר יוסף.

בתום אימון בוקר הגיעו השניים לוועד האולימפי וערכו סיור, בסיומו פגש פוטאפנקו את יו"ר הוועד האולימפי בישראל צבי ורשביאק ולא הסתיר את התרגשותו מהחוויה המיוחדת שחווה.
על חניכו שטילוב, אותו הכין גם בישורת האחרונה לקראת בייג'ין ולקראת אליפות אירופה השנה אמר פוטאפנקו לצבי ורשביאק: " אני מאמין בו מאד. הוא קודם כל אדם מיוחד ויש לנו כימיה מצויינת. מדובר בבחור מדהים, מוכשר מאד, ואתו אפשר לממש את כל המטרות ההישגיות".

המאמן האורח, שהובא לישראל (פעם שניה) בסיוע היחידה לספורט הישגי של הוועד האולימפי בשיתוף עם איגוד ההתעמלות,  הוא בעל נסיון אולימפי רב שנים. כמאמן הוביל את ויטאלי שרבו במשחקים האולימפיים בברצלונה לזכיה בשש מדליות זהב, וב-1976 במונטריאול וב-1980 ברוסיה הוביל את המתעמלת נלי קים לזכיה במדליות זהב בתרגילי הקרקע והקפיצות. הוא, יחד עם סרגיי וייסבורג מאמנו הישראלי של שטילוב יעבדו יחד עד לאליפות העולם בולנדון.

אליפות העולם בלונדון, במיתקן האולימפי תחל ב-12 באוקטובר. אלכס שטילוב יכנס למעגל התחרויות ב-13 באוקטובר בשעה שבע בערב.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק