לא כוחות

בית"ר ירושלים פירקה הערב ללא קושי 0:3 את הפועל פ"ת האומללה והתבססה בצמרת. עידן טל כבש והורחק במחצית הראשונה. ברק יצחקי ועמית בן שושן השלימו. ניראון: "אנחנו במומנטום שלילי"

שבת 26 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 דני לוי, היו"ר של הפועל פ"ת הצהיר במהלך השבוע, שקבוצתו לא נופלת מבית"ר ירושלים. בפועל, הקבוצה של שום פירקה את חבורת האלמונים של דני ניראון ללא קושי, זאת למרות שהיא שיחקה כמעט שעה שלמה בעשרה שחקנים, אחרי שעידן טל הורחק בדקה ה-30 אחרי ספק מרפק ששלח לעברו של שחקן של פ"ת.

 בית"ר סגרה עניין כבר במחצית הראשונה עם שערים של עידן טל, ברק יצחקי ועמית בן שושן. הניצחון השני ברציפות של בית"ר החזירה אותה חזק לצמרת. מנגד עבור פ"ת זה היה הפסדה השלישי ברציפות והיא הידרדרה למקום ה-13, מרחק 2 נקודות מהמקום האחרון.

יצחק שום, מאמן המנצחים אמר בסיום: "אני שמח על הניצחון, אבל יש לנו מה להשתפר. יש לנו בקבוצה המון צעירים עם כמה מבוגרים, אנחנו מנסים להציג כדורגל שהקהל יאהב אותו, אני שמח שעשינו את זה היום".

על האדום של עידן טל, אמר: "מה שעידן עשה היה לא אחראי. אבל זה קורה לשחקנים שעושים טעויות".

דני ניראון, מאמן הפועל פ"ת אמר בסיום המשחק: "לא התאמנו את עצמנו למעמד היום וזה חבל. אני חושב שאנחנו יכולים להיות קבוצה הרבה יותר טובה ונראה את זה בהמשך. אנחנו במומנטום שלישי, אבל צריך להמשיך הלאה".

מחצית ראשונה

בית"ר פתחה בהתלהבות את המשחק ואבירם ברוכיאן רשם מהלך מצויין כבר בדקה השישית, כשחלף על פני שחקני ההגנה של פ"ת ובעט מ-20 מטרים מעל החיבורים של שניר דורי.

אחרי לחץ מאסיבי של בית"ר ירושלים, היא השיגה את השער שלה בדקה ה-26. אבירם ברוכיאן שלח כדור עומק מצויין לעידן טל, שמול שניר דורי לא התבלבל ובעט פנימה. 0:1 לבית"ר.

בדקה ה-33 כבר 0:2 לבית"ר ירושלים. ברק יצחקי קיבל כדור כ-18 מטרים אלכסונית משערו של שניר דורי. יצחקי לא התבלבל ושלח כדור אדיר לחיבורים. 0:2 לבית"ר ירושלים.

בדקה ה-37 כשהמשחק מתנהל על מי מנוחות, ביצע עידן טל שטות גמורה ששלח מרפק לעברו של ג'יבארו מהפועל פ"ת וראה את הכרטיס האדום. בית"ר בעשרה שחקנים.

למרות החיסרון המספרי, בית"ר המשיכה להתעלל בחבורת האלמונים של פ"ת והכתה עם השלישי עוד לפני המחצית. עמית בן שושן נשלח לרחבה וגילגל בין רגליו של שניר דורי. 0:3 קליל לבית"ר.

מחצית שניה

הפועל פ"ת עלתה למחצית השניה במטרה להשיג שער וכמעט הצליחה בכך כבר בפתיחה. התקפה טובה של פ"ת מצאה את סלמי ברחבה. סלמי השאיר כדור לסרור, שהפציץ מתוך הרחבה אך הרוש הדף.

אבי ריקן כמעט כבש את הרביעי של בית"ר בדקה ה-58, כאשר הוא הסתנן לרחבה של פ"ת ושלח פצצה, שנהדפה בקושי ע"י שניר דורי לקרן.

המחצית השניה היתה לפרוטוקול, כאשר שני הצדדים משלימים כבר עם התוצאה. בסיום ניצחון קליל לבית"ר, 0:3.

בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, חן עזריאל, שמעון גרשון, אריק בנאדו, אבי ריקן, עידן טל, קובי מויאל, עידן טל, אבירם ברוכיאן, עידן ורד, עמית בן שושן, ברק יצחקי.

הפועל פ"ת: שניר דורי, ניהאל חוטבה, עמנואל מתיאס, גל כהן, ג'ורג' ג'ברו, קובי דג'אני, תומר בן חיים, עידן סרור, ג'יימס קוקו לומל, עוסמאן בשירו, אלנתן סלמי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק