מכבי תנצח את ריאל מדריד

ליאור אליהו, אקۡ מכבי ת"א שמשחק העונה בקאחה לאבורל, מאמין בסיכויי הצהובים לנצח את הקבוצה של אטורה מסינה. טל בורשטיין: "אין הבדלים גדולים בין הקבוצות והכול פתוח. גם בעונות קודמות הספידו אותנו"

יום חמישי 04 פברואר 2010
שלמה חסיד
הערב (21:00) תתייצב מכבי ת"א למשחק השני שלה בטופ 16, כשתארח את ריאל מדריד הגדולה של אטורה מסינה. מכבי, өהפסידה במחזור הפתיחה בסיינה, חייבת לנצח את המשחק הזה, במיוחד לאור הניצחון המפתיע אתמול של אפס פילזן על סיינה במשחק המקביל בבית.

 רוב הפרשנים מציבים את ריאל מדריד כפייבוריטית ברורה לקראת המשחק הערב, אולם מי שמכירים את ריאל מדריד מקרוב ואףĠשיחקו מול העונה הם ליאור אליהו וטל בורשטיין, שני כוכבי העבר של מכבי שעברו שמשחקים העונה בליגה הספרדית.

בניגוד לרוב הפרשנים, ליאור אליהו שהביס העונה עם קבוצתו קאחה לאבורל את ריאל מדריד, מאמין שלמכבי יש סיכוי מצויין הערב. 

אליהו התראיין ל-TELESPORT ואמר: "מכבי תמיד מופיעה למשחקים גדולים. אחרי ההפסד בשבוע שעבר בסיינה, הקהל מרגיש שניצחון הערב יהפוך את התמונה ויחזיר את מכבי לתמונת הפיינל-פור, מה גם שלריאל יש חסרונות ומכבי מודעת להם ויכולה לנצל אותם. אם מכבי תמשיך בקו העלייה משבוע שעבר היא תנצח. כבר ראינו בעקבות ההפסד של ברצלונה אתמול שהיורוליג פתוח עם הרבה קבוצות טובות".

גם טל בורשטיין, שמשחק העונה בקבוצת פואנלברדה מהליגה הספרדית הבכירה, מאמין במכבי: "זה מזכיר לי עונות קודמות שלא נתנו לנו סיכוי אבל הפתענו. אין הבדלים גדולים בין הקבוצות והכול פתוח. הניסיון של מכבי, העזרה של הקהל, התקשורת והעובדה שמכבי כבר רואה סיכוי ריאלי להמשיך הלאה ביורוליג, יכולים להטות את הכף. חודש פברואר זה הזמן בו מכבי צריכה להתחבר, בוא נגיד שניצחון של מכבי לא יפתיע אף אחד ואז התמונהȠבבית תהיה שונה לחלוטין".

ניצחון של מכבי ת"א הערב, ייצור תמונה מאוזנת בבית, כאשר לארבע הקבוצות יהיה אותו מאזן של ניצחון והפסד. אולם הפסד של מכבי לריאל מדריד, יעמיד אותה במצב קשה עד בלתי אפשרי להעפיל ממנו.

צילום: ŭaccabifans.co.il

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק