ליברפול לא תימכר בקרוב

בניגוד לפירסומים על כך שהאדומים ילכו בדרכי מנצ'סטר סיטי ופורטסמות', כלכלן בעל שם עולמי העוסק בתחום הכדורגל שולל את האפשרות לפיה ליברפול תימכר בזמן הקרוב לנסיך הסעודי פייסל בן פהדי.

יום שלישי 29 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 לאחר גל האוליגרכים הרוסיים ששטף את הכדורגל האנגלי לפני כ-6 שנים, מגיע כעת תור אילי הנפט הסעודיים, שמתייחסים לקבוצות הכדורגל האנגליות כאל יאכטות במונטה-קרלו ומנסים לרכושן תמורת סכומי כסף גדולים.

לאחר שמנצ'סטר סיטי ופורטסמות' כבר נמכרו לסעודים, עלתה בסוף השבוע שעבר האפשרות לפיה הנסיך הסעודי פייסל בן פהדי בן עבדאללה, קרוב לסיכום עם בעלי הקבוצה הנוכחיים- משפחת ג'ילט האמריקאים, על רכישת 50 אחוז ממניות השליטה במועדון, תמורת סכום אסטרונומי של 350 מיליוני פאונד. 

בנוסף לכך, אמש דווח כי חברת ההשקעות הסעודית- F6, המתמחה בהשקעות בתחום הספורט, מנהלת משא ומתן מתקדם עם הג'ילטים על רכישת הקבוצה מידיהם.

בריאיון מיוחד למגזין Goal.com מגיב לשמועות הללו דיוויד בינק, כלכלן וברוקר בעל שם עולמי שהיה מעורב בעסקאות המכירה של מנצ'סטר סיטי, אסטון וילה, לידס ומנצ'סטר יונייטד, ומתייחס אליהן בביטול. 

לטענת בינק, הפער בין הצדדים עוד רב והמחיר שהסעודים מוכנים לשלם עומד על כ-200 מיליוני פאונד והוא אינו משביע את רצונם של בעלי הקבוצה הנוכחיים. 

מעבר לכך, למרות העובדה שיורש העצר הסעודי הופיע בשבת ביציע הכבוד של אנפילד לצידו של ג'ורג' גי'לט, בינק טוען השמועות הן בגדר עורבה ופרח, ושלהבנתו, הסעודי הגיע למשחק בקשר לאקדמיות הכדורגל שליברפול מפעילה במזרח התיכון. 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק