עטר חתם לשלוש שנים בנתניה

כפי שפורסם בלעדית ולראשונה ב- telesport, ראובן עטר חתם היום (שלישי) לשלוש שנים במכבי נתניה. עוזרו של עטר יהיה צדוק מלכה. עטר העביר הערב אימון בכורה בקופסא

יום שלישי 29 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

ראובן עטר, שעל מועמדותו למכבי נתניה, פורסם לראשונה ב- telesport, חתם היום (שלישי) באופן רישמי לשלוש שנים בקבוצה של דניאל יאמר. 

עוזרו של עטר בנתניה יהיה צדוק מלכה, כאשר נתי עזריה, המאמן הזמני של הבוגרים, יירד למחלקות הנוער. עטר העביר כבר הערב  אימון בכורה בקבוצתו החדשה/ישנה.

עטר אמר לאתר הרישמי של הקבוצה אחרי מינויו: "אני שמח לחזור שוב למכבי נתניה, זה תמיד היה בית חם עבורי. למרות מצבה הקשה בטבלה, אני מאמין שעם הסגל הנוכחי אפשר יהיה לעשות הרבה יותר ולהגיע יותר רחוק מאיפה שהקבוצה נמצאת עכשיו".

בפגישה שהתקיימה היום בין עטר לראשי הקבוצה, עטר ביקש שהקבוצה תשודרג בחלון ההעברות ע"י ארבעה שחקנים לפחות. עטר ידריך את נתניה במשחק הבכורה שלו ביום ראשון הקרוב, כשזו תארח את הפועל ת"א ב"קופסא".

למאמן הנוכחי, נתי עזריה, נאמר כי ישוב לעבוד במחלקת הנוער, שם הועסק לפני שהגיע לקבוצה הבוגרת לצידו של הגרמני לותר מתיאוס. גם עוזר המאמן הנוכחי הנרי דוארטה ישוב לתפקידו הקודם.

זוהי תהיה הקדנציה השלישית של עטר, שאימן בהצלחה רבה את נתניה לפני עידן לותר מתיאוס והביא את הקבוצה למקום השני בליגה, שנתיים ברציפות. בחודש ינואר, כשחלון ההעברות ייפתח, אמור עטר לשחרר מספר שחקנים זרים וישראלים, ולהביא שחקנים אחרים לקבוצה.

מכבי נתניה פתחה רע מאוד את העונה הנוכחית והשיגה רק 2 נקודות אחרי ארבעה מחזורי ליגה. היא ממוקמת במקום הלפני אחרון, כשהיא מקדימה רק את הפועל עכו בטבלה. 

נתניה נחלשה מאוד בקיץ כשאיבדה שחקני מפתח כמו דדי בן דיין, איתי שכטר, לואיס מרין, זאב חיימוביץ' והשוער לירן שטראובר, אולם בקבוצה נשארו מספר שחקנים שהצטיינו בקדנציה הקודמת של עטר, כמו רביד גזל, אלמוג כהן, שלו מנשה וביבאן פרנסמן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק