מאיר טפירו חתם בראשלצ

הרכז הוותיק מצטרף לאפי בירנבוים במכבי ראשל"צ, לאחר שהבין שלא ישחק באירופה. עבור טפירו, שינסה להוביל את ראשון לפלייאוף העליון, תהיה זו הקבוצה התשיעית בקריירה

יום שלישי 29 ספטמבר 2009
שלמה חסיד
מאיר טפירו, המלפפון החם של הקיץ, ישחק בעונה הבאה במכבי ראשל"צ. זאת אחרי שקבוצתו של אפי בירנבוים, סיימה בהצלחה את המו"מ עם הרכז הוותיק ששיחק בשנתיים האחרונות בבני השרון.

טפירו, שהיה עד הקיץ קפטן נבחרת ישראל, הוא אולי השחקן הטוב ביותר בכדורסל הישראלי, שמעולם לא זכה באליפות וזאת בעיקר מאחר שלא שיחק במכבי ת"א.

כזכור, ההזדמנות הטובה ביותר של טפירו לזכות באליפות היתה לפני מעט יותר משנתיים, אז איבדה הפועל ירושלים את תואר האליפות מסל של ג'יימי ארנולד, שניות לסיום.

טפירו עבר במספר רב של קבוצות בישראל כמו: אליצור קרית אתא, מכבי קרית מוצקין, הפועל ת"א, הפועל אילת, מכבי חיפה, הפועל ירושלים ובני השרון. כמעט בכל הקבוצות בהן שיחק, הוא היה שותף להצלחות והקבוצות בהן שיחק היו חברות קבועות בצמרת הטבלה.

את הקיץ האחרון הוא העדיף לבלות עם בני משפחתו ולא התייצב לנבחרת ישראל. טפירו בחן מספר אפשרויות לעבור לאירופה והמתין גם להצעה ממכבי ת"א, אך בסופו של דבר חתם כאמור במכבי ראשל"צ שבונה קבוצה חזקה כדי לנסות להתמודד על מקום בפיינל-פור. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק