היינו הקבוצה החלשה בכל עמדה

כך צוטט ראפה בניטז לאחר הפסד ליברפול לפיורנטינה. ז'וזה מוריניו, מאמנה של אינטר: "בהתחשב בנסיבות, זוהי נקודה חיובית". ביקורת בברצלונה על ההגנה

יום רביעי 30 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

ארבעה ימים לפני אחד ממפגשי העונה שלה מול צ'לסי, הפסידה ליברפול בחזרה הגנרלית לפיורנטינה 0:2. סטפן יובטיץ' כבש צמד לזכות הסגולים שהיו חייבים ניצחון על מנת לא לאפשר לליברפול ולליון לברוח להם בצמרת הבית . 

ליברפול היתה חלשה במחצית הראשונה ולא הגיעה כלל למצבים קורצים למעט אחד בדקה הראשונה אותה החמיצה. במחצית השניה השתפרו האדומים אך, כאמור, זה לא הספיק כדי לחזור מהפיגור וכרגע ממוקמת ליברפול במקום השלישי עם נקודה פחות מפיורנטינה ומליון, אשר הביסה את דברצן בתוצאה 0:4.

רפא בניטז הטיח ביקורת בשחקניו לאחר המשחק ואמר :"לא שיחקנו טוב ומה שעשינו לא הספיק. פיורנטינה הגיעה מוכנה יותר. לשמחתנו יש עוד ארבעה משחקים בהם נוכל לתקן"

מאוכזבת נוספת היתה אלופת איטליה, אינטר, שאמנם לא הפסידה לאלופת רוסיה אולם לא חשבה שתמצא את עצמה לאחר שני מחזורים עם שתי נקודות בלבד. מוריניו הודה בסיום כי גם הנקודה שהשיג הגיעה במזל גדול ואמר :"בהתחשב בנסיבות, זוהי נקודה חיובית. לאחר שער היתרון של הרוסים שיחקנו טוב עד המחצית. אני מרוצה מההופעה הטובה של מייקון ושל סטאנקוביץ'"

באותו בית, השיגה ברצלונה ניצחון 0:2 על דינמו קייב. לכאורה, נראה ניצחון רגיל ברצלונה ואפילו ניצחון קשה לאור הציפיה הגדולה מברצלונה להבקיע לפחות שלישיה בכל משחק. אך על ההתקפה אין ביקורת מצד אף אחד מהגורמים המקושרים למועדון. על ההגנה, לעומת זאת, הוטחה ביקורת רבה. דינמו קייב הגיעו למצבים קורצים מאוד בתחילת המשחק ורק חוסר דיוק של חלוצי קייב מנעו מהקטאלונים להיקלע לפיגור לא אופייני.

דניאל אלבס אמר בסיום :"נתנו להם מצבים קורצים במחצית הראשונה ואסור לעשות זאת בליגת האלופות.חשוב שההגנה תהיה טובה כמו ההתקפה. עליונו להמשיך לעבוד קשה ולהשתפר. במחצית השניה העלינו את קצב המשחק וזה השתלם לנו בשער שני"

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק