אברטון עוקבת אחרי מאסיללה

פיטר מאסיללה כבר קיבל מסר, שנציג של אברטון מהפרמייר-ליג הגיע לעקוב אחריו, הערב מול בורדו. ההרכב הערב: דוידוביץ', משומר, קינן, טקשיירה, מסיללה, קולמה, כיאל, גולאסה, קטן , גאדיר ודבאלשווילי

יום רביעי 30 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 נציג מיוחד של אברטון האנגלית, הגיע לבורדו במטרה לעקוב אחרי המגן השמאלי הדרום אפריקאי של מכבי חיפה. אברטון כבר עקבה בחשאי מספר פעמים אחרי מאסיללה, והיא מתכוונת לרכוש אותו בחלון ההעברות בחודש ינואר 2010.

מסר למסילאללה באמצעות הסקאוט מאברטון כבר הועבר. במידה ואברטון אכן תחפוץ במאסיללה, אין לשחקן המצטיין בעיה לקבל רישיון עבודה באי הבריטי, בגלל כמות ההופעות שלו בנבחרת דרום אפריקה.

אלישע לוי ממשיך באסיפות המקצועיות גם מעבר לאסיפה הקבוצתית. לוי מדבר כמעט עם כל השחקנים ומחדד להם את עמידתם מול שחקני בורדו. המאמן דורש שלא לחשוש מהצרפתים, לשחק בלי לחץ של קהל האוהדים ולגלות אחריות מבחינת עבירות וכרטיסים צהובים או אדומים.

המפתחות של מכבי חיפה להישג בבורדו, הן דרך ההגנה ודרך משחק המעבר שיוציאו קדימה אייל גולסה, בירם כיאל וג'ון קולמה, אל מוחמד גאדיר ויניב קטן. שיחת עידוד ארוכה קיים לוי בעזרת גיאורגי דרסיליה, עם החלוץ ולדימיר דבאשווילי שהבטיח לתת את משחק חייו.

אלישע לוי קבע את ההרכב למשחק הערב מול בורדו: דוידוביץ', משומר, קינן, טקשיירה, מסיללה, קולמה, כיאל, גולאסה, קטן , גאדיר ודבאלשווילי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק