ליגת ווינר למען מלאכיות הדממה

בטקס מרגש בבי"הח לילדים ע"ש ספרא בתל-השומר, הושק קמפיין משותף של עמותת תסמונת רט ומנהלת ליגת העל

יום רביעי 30 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

 בטקס מרגש בבי"הח לילדים ע"ש ספרא בתל-השומר, הושק הבוקר קמפיין משותף של מנהלת ליגת העל ועמותת תסמונת רט לתרומות ב SMS למען "מלאכיות הדממה" (הבנות הלוקות בתסמונת)

 לטקס השקת הקמפיין הגיעו שחקנים ומאמנים מקבוצות ליגת העל ושחקני עבר:
גיא גודס ושרון ששון מהפועל ירושלים, מורן וכריס ווטסון מעירוני אשקלון, ברק פלג מעירוני נהריה, אפי בירנבוים ומאיר טפירו ממכבי ראשון לציון, דן שמיר ואורי יצחקי מבני השרון, ליאור ליפשיץ מהפועל חולון וכן שחקני העבר טל ברודי ואולסי פרי. 

מנכ"לית העמותה, סיגל הרץ תירוש, פתחה את האירוע : "החלטת מנהלת ליגת העל לאמץ את העמותה היתה מרגשת מאוד וגם חיבור טבעי עבורנו, שכן עם השנים נוכחנו לראות כי בנות הלוקות בתסמונת רט נהנות לצפות בספורט בכלל ובכדורסל בפרט".

הנוכחים צפו בקליפ בכיכובם של שחקני ליגת העל הקורא לשאת תרומה למען העמותה.

 שמוליק זיסמן, יו"ר העמותה ואב להדר, הלוקה בתסמונת, בירך על שיתוף הפעולה : "התחלנו במצב של 0-30 לרעתנו אבל כיום יש הרבה מחקרים והוכח שאפשר לטפל במחלה, כל מה שחסר זה כסף, חסרים לנו 4 מיליון דולר וצריך להשיג את הכסף כדי להשלים את המחקרים בארבע השנים הקרובות. אני רוצה להודות למנהלת ליגת העל ולאבנר קופל שקיבלו אותנו בידיים פתוחות, יש כאן שחקנים שיודעים לנצח ואני יודע שגם אנחנו ננצח את המחלה"

 אבנר קופל הודיע על תרומת מנהלת ליגת העל של 1000 סמסים : "אנחנו כל השנה עוסקים בכדורסל ולפעמים שוכחים מה קורה מסביבנו, כשקיבלנו את הפניה משמוליק, גילינו מחלה שלא ידענו עליה, ושמחנו לעזור, אנחנו פה בשבילכם ונעשה כל מה שביכולתנו כדי לעזור"

גיא גודס, מאמן הפועל ירושלים, שגם לקח חלק בקליפ : “כמו שאמרו פה חשוב לצאת מהבועה של הספורט והכדורסל התובעני, אנחנו עוסקים כל הזמן בניצחונות ובהפסדים וחשוב מאוד שנראה גם דברים אחרים, דברים מהחיים האמיתיים, את המשפחות שמתמודדות יום יום עם מחלות ותסמונות. חשוב מאוד לעזור בפרוייקט הזה, כי אלה החיים האמיתיים".

מאיר טפירו: "אני חושב שמנהלת הליגה עשתה דבר מבורך, אישית גאה להיות חלק מהדבר המבורך הזה ואני חושב שחוץ מהכדורסל חשוב לתרום בעוד דברים. אני שמחה שאנחנו תורמים פה, אני מאוד מרוצה שאנחנו לוקחים חלק בפרוייקט הזה".

דן שמיר: "אני מאוד מקווה שהכח של הכדורסל יעזור למטרה זו. אין ספק שנושאים כאלה מסדרים לכולנו את סדר העדיפויות. לכל אחד מאיתנו יש משפחה וקריירה, אבל הבריאות היא מעל הכל. אם אנחנו יכולים לעזור למישהו ובודאי למטרה כזו, אז זה משמח ומחמם את הלב".

גם אתם יכולים לעזור. שלחו "10" למספר 5333 ותרמו עשרה שקלים למלחמה בתסמונת רט.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק