גוטמן מחדיר מוטיבציה לשחקניו

אלי גוטמן חייב להצדיק הערב בהמבורג, את הכינוי שדבק בו "הגרמני". גוטמן דורש 90 דקות של מחוייבות למשחק. אווירה עכורה ביחסים בין אנשי המבורג לאנשי הפועל ת"א במתקן של המבורג

יום חמישי 01 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 הפועל ת"א מאמינה שהיא מסוגלת הערב, להמשיך במסע החלומות באירופה. בשורות האדומים ישנה דריכות שיא, כשאלי גוטמן ויוסי אבוקסיס, אינם נותנים לשחקנים שלהם רגע אחד של איבוד ריכוז.

אחרי סלטיק, מסמן גוטמן את המבורג כיעד שאפשר לעבור אותו בשלום ושואב את האופטימיות מההפסד של המבורג לפני שבועיים לראפיד וינה 3:0. אלי גוטמן, שהולך שנים עם הכינוי "הגרמני", מקבל הזדמנות ראשונה כמאמן להוביל קבוצה ישראלית מול קבוצה גרמנית.

גוטמן, שישחק עם קישור אחורי בן שלושה שחקנים, מכין מערך שייתן פייט על כל כדור. בשיחות האישיות של גוטמן עם שחקניו, הוא דורש את התבנית הגרמנית שלו: משחק אגרסיבי וחכם ואמביציה במגרש לאורך כל 90 הדקות.

גוטמן התרכז יותר בצפיה בקלטת מההפסד של המבורג לראפיד וינסה, ובונה על החולשות של הגנת המבורג במרכז רחבת ה-16 ומול התקפות מעבר מתפרצות.

ההרכב של הפועל ת"א שתורגל אתמול הוא: אניימה, בונדר, באדיר, דה סילבה, בן דיין, ידין, נאתכו, מנטאשווילי, ורמוט, ווצ'יצ'ביץ' ויבואה. 

בינתיים ישנה בהפועל ת"א אווירת אנטי ואי הסכמה מול מנהלי המבורג. המבורג הפסיקה את אימון הפועל ת"א בדיוק אחרי שעה של אימון, אבל הצורה בה הופסק האימון היתה מכוערת, תוך איום לכבות את האור באיצטדיון. גם סיכום של כובד, לאפשר לעשרות אוהדי הפועל ת"א לחזות באימון, הוסיף שמן למדורת האכזבה מהאירוח.

שחקן בהפועל ת"א אמר הבוקר: "מזהירים אותנו ממלאדן פטריץ', אבל שוכחים שהמבורג במגרשה זו קבוצה מלוכדת שהקהל ידחוף אותה קדימה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק