שרף הגיש דוח מקצועי

מאמן הנבחרת הגיש דו"ח מקצועי בעקבות הופעתה הלא מוצלחת של נבחרת הכדורסל באליפות אירופה. יו"ר הוועדה המקצועית הקים ועדה שתקבע את עתידו של שרף

יום חמישי 01 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT

 הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל שמעה דיווח מהמאמן צביקה שרף וצוותו שפירטו בעניין הופעת הנבחרת הלאומית בגמר אליפות אירופה- פולין- 2009.

מאמן הנבחרת צביקה שרף, שטח בצורה מפורטת את מסגרת ההכנות, משחקי האימון ומשחקי האליפות עצמה. בוצע ניתוח מקצועי ואישי שהתייחס להופעת הנבחרת באליפות.

לאחר דיון שהתקיים, החליטה הוועדה המקצועית על הקמת צוות מצומצם כשבראשה יעמוד יו'ר הוועדה המקצועית, איתן רוב, שיביא בהקדם בפני הוועדה המקצועית, המלצות לגבי איוש תפקידי המאמן הלאומי ומאמן העל של הנבחרות הצעירות.

יו'ר הוועדה המקצועית, איתן רוב, הדגיש כי: " הכדורסל הישראלי סובל מבעיות לא מעטות להן אנו מודעים. יחד עם זאת הקיץ האחרון הבליט את החוליים בכדורסל הישראלי. לקראת האתגרים העומדים בפנינו, יש צורך לבחון בצורה אמיתית מי יוכל להוביל את תהליך ההבראה. צריך לזכור כי מדובר בתהליך מהותי ".

כמו כן קיבלה הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל שורה של החלטות :

1. איגוד הכדורסל יפעל לארח בישראל את משחקי גמר אליפות אירופה לדרג ב' של משחקי העתודה ו/או הנוער.

2. איגוד הכדורסל פועל להשתתף באולימפיאדת הנוער אותה מארגן הוועד האולימפי העולמי. משחקים שייערכו בחודש אוגוסט 2010. משחקי הכדורסל באולימפיאדת הנוער יהיו במתכונת 'סטריטבול' (3X3).

3. לאור הקמת האקדמיה לכדורסל, הוחלט כי קבוצה אשר שלחה שחקן לאקדמיה, תוכל בגין כל שחקן שהושאל לאקדמיה, להעביר אליה שחקן מעבר למכסת ההעברות הקבועה בתקנון.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק