דל פיירו יחמיץ את חיפה

קפטן יובנטוס, אלסנדרו דל פיירו האיטלקי סוחב פציעה בירך וייאלץ להיעדר מהמגרשים כחודש שלם. במילים אחרות: קפטן הגברת הזקנה לא ישחק מול מכבי חיפה בליגת האלופות

יום חמישי 01 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
מסתבר שהצרות של יובנטוס מסרבות להיגמר. צרות באות בצרורות - לאחר פתיחת העונה המגמגמת בליגת האלופות, הגברת הזקנה תאלץ להסתדר בהמשך ללא הקפטן המפורסם, אלסנדרו דל פיירו בעקבות פציעה לא פשוטה בירך. 

"דל פיירו סובל מכאבים בירך השמאלית וממתיחה, שתאלץ את הקפטן לנוח מעל כחודש ימים" - כך נכתב באתר הרישמי של הקבוצה. משמע כי כל אוהדי דל פיירו בישראל לא יצפו בשחקן שיחמיץ את שני המשחקים מול מכבי חיפה בטורינו וגם באיצטדיון רמת גן.

דל פיירו יחמיץ בנוסף גם את משחקי הליגה האיטלקית. עוד שחקן שנמצא ברשימת הפצועים, זהו טיאגו, שייתכן כי גם יחמיץ את המשחק מול מכבי חיפה ויינוח כ-20 יום לאחר שנפצע במשחק האחרון מול באיירן מינכן.

ביש מזל לארון רובן

הקשר ההולנדי החדש של באיירן מינכן, שהגיע בקולתרועה רמה לבאוורים, יאלץ להמשיך את המזל הרע לאחר שנפצע בברכו הימנית וייאלץ לעבור ניתוח ותקופת התאוששות ארוכה. 


רובן. פציעה לא פשוטה (gettyimages)

רובן, שהגיע השנה לאליאנס ארנה מריאל מדריד, נתקל במזל הרע שאופף אותו. כעת יצטרך ההולנדי לעבור ניתוח. השחקן יצא אמש כבר בדקה ה-44 מול יובנטוס. ההולנדי יחמיץ את המשחק הראשון מול בורדו בליגת האלופות ואולי אף ישוב למשחק הגומלין.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק