טרי בדובאי. יחמיץ את משחק הגביע

הקפטן של צ'לסי ועד השבוע שעבר של נבחרת אנגליה יטוס לדובאי על מנת לפגור את אשתו וילדיו. בשל כך יחמיץ את משחק הגביע של הכחולים בשבת מול קארדיף

יום חמישי 11 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
עוזר המאמן של צ'לסי, ריי וויליקנס, אישר היום כי הבלם שלו יטוס לדובאי על מנת לפגוש את אשתו ואת ילדיו. המשמעות כמובן היא שהבלם יחמיץ את משחק הגביע האנגלי ביום שבת מול קארדיף מליגת המשנה.

"טרי קיבל את אישור המועדון לעזוב למספר ימים והוא לא ישחק איתנו ביום שבת". אמר ווילקינס הבוקר. כזכור, פורסמה בעיתונות האנגלית הפרשה לפני כשבועיים, בה טרי בגד באשתו עם נשים אחרות, ביניהן גם חברתו הקודמת של שחקן צ'לסי בעבר, ווין ברידג'.

אשתו של טרי, טוני פול, ברחה לדובאי עם ילדיהם כדי לברוח מהתקשורת האנגלית ולקחߪ לעצמה את החופש להירגע ולחשוב.

בשבוע שעבר הודיע מאמן נבחרת אנגליה, פאביו קפאלו, כי הוא נאלץ להעביר את סרט הקפטן של נבחרת שלוש האריות אל ריו פרדיננד. קרלו אנצ'לוטי כמובן העניק גיבוי מלא לבלם והקפטן שלו.

טרי נראה מצוין על המגרש ביום ראשון האחרון, אז גברה צ'לסי על התותחנים של ארסנל בתוצאה 0:2, אבל אתמול אברטון הוא לא הצליח לעצור את לואיס סאהה ונראה רחוק משיאו. 

אנצ'לוטי
, מנג'ר צ'לסי, הגיב עוד לפני המשחק אתמול על אפשרות שהבלם ישוחרר למספר יߞים: "אנחנו רוצים לכבד את מפעל הגביע האנגלי שהוא חשוב. ג'ון טרי לא ביקש ממני לעזוב למספר ימים אבל אם הוא יצטרך לנסוע לדובאי אנחנו נשב ביחד ונחליט. אני תומך בו לחלוטין".הקהל בסטמפורד ברידג' תומך בקפטן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק