שום דורש המשכיות מחניכיו

מאמנה של בית"ר ירושלים, יצחק שום ערך הבוקר אסיפה לשחקניו לקראת המשחק מחר (שני) מול הפועל ב"ש: "עשיתם עבודה טובה מול הפועל פ"ת, אבל אני דורש המשכיות"

יום ראשון 04 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

בבית"ר ירושלים ממשיכים להתכונן במרץ, לקראת המשחק המסקרן מחר (שני) מול הפועל ב"ש באיצטדיון וסרמיל.

באימון הבוקר שררה אווירה מצויינת, בעקבות שני הניצחונות הרצופים של הקבוצה בשני המחזורים האחרונים, אך יודעים שב"ש תהיה משוכה גבוהה עבורם.

מאמן הקבוצה, יצחק שום אסף הבוקר את שחקניו לאסיפה, בה פירגן לחניכיו, אך הזהיר בפני ב"ש: "עשיתם עבודה טובה מאוד מול הפועל פתח תקווה. מהדקה הראשונה הראתם שאתם רוצים לנצח, אבל חד פעמי זה כמו לזכות בלוטו וטוטו ובכדורגל חשובה ההמשכיות וזה מה שאני מבקש מכם. במשחק מול הפועל פתח תקווה עשיתם מה שהייתם צריכים לעשות – לנצח ולקחת את מלוא הנקודות וזה מה שאנחנו צריכים לעשות גם מול הפועל באר-שבע".

על היריבה הפועל באר-שבע אמר המאמן: "יש לנו משחק חוץ קשה מאוד מול הפועל באר-שבע. מול הקהל הביתי שלהם הם ירצו לנצח את המשחק ולכן הולך להיות לנו משחק לא קל. אבל תזכרו תמיד: הניצחונות הם אלו שמביאים אותנו למקומות שאנו שואפים. המטרה שלנו היא שבית"ר תהיה הכי איכותית בארץ מכל הבחינות. שם המשחק הוא לתת את כל מה שיש במשחק" . 

החלוץ ברק יצחקי שנעדר מהאימונים האחרונים בגלל כאבים ברגל, שב הבוקר להתאמן בצורה מלאה ויהיה כשיר למשחק מחר. עידן טל המורחק יישב מחר ביציע ואת מקומו בהרכב צפוי לתפוס פאולו דה לה האסה הפרואני.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק