אחד המשחקים הטובים כמאמן

ניר קלינגר וקבוצתו הקפריסאית א.א.ל לימאסוול ת סיימו בתיקו 0:0 מול אפולון לימאסוול במשחק העונה באי השכן. קלינגר ל-TELESPORT: "היה משחק חד צדדי והעיקר שהקהל נהנה"

יום ראשון 04 אוקטובר 2009
שלמה חסיד

משחק העונה בליגה הקפריסאית, בהשתתפות קבוצתו של המאמן הישראלי ניר קלינגר, א.א.ל לימסול, לבין אפולון לימסול, הסתיים אומנם בתיקו 0:0, אבל לא היו חסרים בו מהלכים של כדורגל משובח, כאשר קלינגר וקבוצתו מגלים עדיפות ברורה ומפספסים ניצחון. 

כרגיל במפגשים בין שתי הקבוצות לא היה  חסר צבע באיצטדיון והאווירה הייתה נהדרת. אגב, זהו התיקו הראשון של קלינגר בקפריסין העונה. בעקבות התיקו מדורגת קבוצתו של קלינגר רביעית אחרי חמישה מחזורים עם 10 נקודות, נקודה פחות  מהמקום הראשון בו מדורגת אפולון לימאסוול.

קלינגר אמר בסיום המשחק ל-TELESPORT: "היה משחק טוב מאוד, ברמה גבוהה, ונהניתי מאוד. זה היה משחק חד צדדי לחלוטין, אבל החמצנו ממצבים בטוחים ולכן לא ניצחנו. לא נורא, גם זה קורה בכדורגל. הקהל שלנו נהנה מאוד, היו 14 אלף צופים במגרש, וזה היה אחד המשחקים הטובים שלי כמאמן. אני יושב פה עכשיו עם מושיקו מישאלוב וגם הוא צוחק. אני מאמין שעם יכולת כזאת בעתיד אנחנו נדע לנצח".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק