הבאנו 3 נקודות חשובות

אלי גוטמן מרוצה מה- 0:3 על מכבי נתניה, אבל מאמין שהיכולת של חניכיו עוד יכולה להשתפר: "אנחנו יכולים לשחק כדורגל יותר טוב. גם בליגה האירופית עוד לא אמרנו את המילה האחרונה". שכטר: "נשחק חזק בצמרת העונה"

יום ראשון 04 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT

הפועל תל אביב הביסה הערב (ראשון) את מכבי נתניה 0:3, והמאמן אלי גוטמן אמר לאחר המשחק: "יצאנו למשחק חוץ קשה, בנתניה עם כל מה שקרה פה בשבוע האחרון עם ההגעה של ראובן עטר. ידענו שזה ייתן להם מוטיבציה והם יתנו פייט".

"יצאנו מהמשחק מול המבורג בהרגשה משונה. אמרתי לשחקנים שהיכולת שלנו תנצח את המשחק היום. יש אווירה טובה במועדון. גם אחרי שהפסדנו לחיפה ולהמבורג דווקא ברגעים האלו העוצמות של המועדון זה בביחד שלו. ההנהלה נותנת לנו הרגשה טובה". 

המאמן מרוצה מהשורה התחתונה, אבל מאמין שהיכולת יכולה להשתפר: "הבאנו היום 3 נקודות חשובות. אבל אנחנו יכולים לשחק כדורגל יותר טוב. גם בליגה האירופית עוד לא אמרנו את המילה האחרונה".

על התלונות על עומס המשחקים הגיב המאמן: "אני אשם ולוקח על עצמי את האחריות. לגבי עומס, אך פעם לא אמרתי את המילה הזאת. צרם לי שהמשחק נגד חיפה לא היה בתוכנית הבסיסית ופתאום העבירו אותו ליום שני בגלל יום הכיפורים. יותר לא תשמעו אותי מדבר בנושא הזה". 


מן העבר השני, ראובן עטר אמר: "לא ציפיתי שנפסיד 3:0 במשחק הבכורה שלי בקבוצה, אבל הפועל ת"א קבוצה יותר טובה ואיכותית. השחקנים השתדלו ועשו את המקסימום". 

"ללא ספק יש לנו הרבה עבודה. הפועל נאבקים על האליפות, אנחנו על הליגה. יש לנו הרבה שחקנים צעירים, הזמן יעשה את שלו והתוצאות הטובות יגיעו. חסר ביטחון ונסיון בקבוצה, נעבוד על זה והרבה". 

"באתי לפה וידעתי איזה חומר שחקנים יש פה. אני יודע מה המאבקים שלנו, וזה להישאר בליגה. השחקנים איבדו את הביטחון מהמשחקים האחרונים, ובנוסף גם הפועל בכושר מצוין. אנחנו נמשיך לעבוד ויהיה בסדר".


כובש הצמד לזכות האדומים, איתי שכטר הוסיף: "אני שמח שבאנו לנתניה ולקחנו 3 נקודות חשובות. פתיחת העונה שלנו היתה טובה באירופה ועלינו לשלב הבתים, אבל בליגה הפסדנו נקודות חשובות ואני שמח שאנחנו נראים טוב יותר. אנחנו נשחק חזק בצמרת העונה". 

החלוץ התבשר אף על זימונו לנבחרת בזכות היכולת שלו מפתיחת העונה, ואמר על כך: "אני שמח לשמוע שקיבלתי זימון לנבחרת. אני צריך להמשיך לעבוד קשה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק