מאמינים במכבי? נסו את מזלכם

הימורים מיוחדים במשחק הווינר לקראת פתיחת עונת הכדורסל: מי תהיה אלופת ה-NBA ? מי תזכה ביורוליג ומה הסיכויים של מכבי לעשות זאת? וגם הימורים נוספים

יום חמישי 15 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
מלבד ההימורים היום-יומיים הרגילים על משחקי הווינר ומשחקי המאצ', מציע הווינר, אחת לכמה זמן, את האפשרות להמר הימורים מיוחדים במסגרת ה-"טופ winner".

החל מהשבוע, יכולים מהמרי הווינר לנסות את מזלם בחמישה הימורים מיוחדים חדשים:

1. אלופת ה-NBA לעונת 2009/2010 (ההימור ייסגר ב-26.10.2009)

האלופה מעיר המלאכים היא הפייבוריטית הברורה לקחת אליפות שניה ברציפות ומי שישים את כספו על הלייקרס יקבל פי 2.8 במקרה של זכייה. 

במקום השני נצאת סגנית האלופה, קליבלנד של לברון ג'יימס, עם יחס של 3.5 לזכייה ובמקום השלישי בוסטון, האלופה מלפני שנתיים, עם יחס של 4 עגול.

שתי קבוצות שהיו עד לא מזמן מהמובילות בליגה וכעת - לפחות על פי המועצה להסדר ההימורים בספורט - לא ממש נמצאות בתמונת הסיכויים לאליפות הן דטרויט ופיניקס.

דטרויט נמצאת במקום ה-13 בטבלת היחסים ומי שישים עליה את כספו יזכה בסכום הגדול פי 30 במקרה של אליפות שלה. פיניקס עוד יותר התדרדרה ונמצאת במקום ה-16 עם יחס של לא פחות מפי 45.

הקבוצה עם היחס הנמוך ביותר לזכייה היא פילדלפיה עם יחס של פי 50. בהימור מדורגות סה"כ 17 קבוצות מתוך 30 קבוצות NBA, כאשר המהרים יכולים לשים את כספם גם על "אחר" ובמקרה של זכייה באליפות של אחת הקבוצות שלא ברשימה, יזכו בסכום הגדול פי 40 ממה שהשקיעו.

2. אלופת היורוליג לעונת 2009/2010 (ההימור ייסגר ב-15.10.2009)

גם ביורוליג הפייבוריטית היא אלופת העונה שעברה פנאתינייקוס עם יחס זכייה של פי 3.2 במקרה של אליפות נוספת. אך בניגוד להימור על ה-NBA, סגנית האלופה מהעונה שעברה, צסק"א מוסקבה, נמצאת רק במקום החמישי בטבלת הסיכויים עם יחס של 8.5 לזכייה.

את המקום השני והשלישי חולקות שתי האמפריות הספרדיות ברצלונה וריאל מדריד עם יחס זהה של פי 3.8. גם את אולימפיאקוס של וויצ'יץ' והלפרין לוקחים ברצינות מאוד במועצת ההימורים ומציבים אותה במקום הרביעי עם יחס של פי 4.

מכבי ת"א המתחדשת חולקת את מקומות 7-8 יחד עם ויטוריה וליאור אליהו, כאשר מי שישים כסף על אחת מהן ויזכה יקבל סכום הגדול פי 11 מהסכום שהשקיע.

לפי יחס הזכייה, אף אחד במועצת ההימורים, או בכל סוכנות אחרת באירופה, באמת מאמין שמכבי יכולה לאיים על התואר אבל מי יודע, אולי פיני ודרוקר פגעו בול עם כל הזרים, פניני ישגע את הכוכבים הגדולים, לימונד ובלות'נטאל יצלפו מרחוק בלי סוף ואיכשהו מכבי תדהים את אירופה. יחס של פי 11 ? לא רע בכלל...

סה"כ מדורגות 10 קבוצות ארופאיות כשבמקום העשירי נמצאת מלאגה עם יחס זכיה של פי 22. גם בהימור זה יכול לבחור המהמר לשים את כספו על "אחר" ובמקרה של זכיה מפתיעה של קבוצה כלשהי שלא ברשימה, יזכה בסכום הגדול פי 18 מהסכום שהשקיע.
בהצלחה לכל המהמרים !!!


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק