ואני שואל: מי זה דונאדוני בכלל?

גברי לוי בטור אישי ל-TELESPORT: לא ברור למה מוציאים כל-כך הרבה כסף על מאמן שנכשל באיטליה. בכסף הזה היה אפשר לעשות תכנית של חמש שנים לטיפוח הנߕער

יום שני 15 פברואר 2010
גברי לוי

כמו כולם, גם אני שואל את עצמי בימים האחרונים האם המינוי הצפוי של רוברטו דונאדוני מתאים או שלא. ראשית, כל הכבוד ליו"ר ההתאחדות. הוא עושה את השיקול שלו במידה ושנעפיל למונדיאל או ליורו נקבל יותר כסף ߞהמשכורת של המאמן האיטלקי ומדובר בשיקול נכון. השאלה הגדולה היא האם אחד כמו רוברטו דונאדוני הוא הדמות שצריכה להוביל את נבחרת ישראל?

אני מוסיף סימן שאלה נוסף ושואל מי זה דונאדוני בכלל? מה הוא יכול לתרום לנבחרת? בסך-הכל הוא מאמן איטלקי כושל, מחוסߨ עבודה וללא דרישה באף מקום. למרות זאת, הוא מעיף לאוויר סכומים בדיוניים.

נניח שהוא אפילו ידרוש פחות משני מיליון יורו, הכסף לא חשוב.  מה הוא ייתן בתמורה? לדעתי כלום. מאמן איטלקי שלא יודע אנגלית ולא תהיה לו שום תקשורת עם השחקנים, לא יעזור לӠו.

כבר היו פה מאמנים, אפילו בנבחרת, שהיו זקוקים למתורגמן. הם אמרו משהו אחד, המתורגמנים אמרו לשחקנים משהו אחר בכלל וככה העסק היה נראה. כמו במערכונים. 

הרצון של כולנו הוא לכבד את כבוד היו"ר. הלוואי שהנבחרת תצליח עם דונאדוני או בלעדיו. אני הייתי הולך על מהלך אחר, לדעתי צריך למנות מאמן ישראלי צעיר, רענן ושרעב להצליח. לא צריך להפציץ שמות שעושים כותרות בעיתונים. כותרות ולא הרבה מעבר.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק