ניצחון לשחר פאר בסיבוב הראשון בדובאי

שחר פאר פתחה את סיבוב המשחקים הראשון בדובאי בניצחון מרשים על ינינה ויקמאייר, המדורߒת 15 בעולם, בתוצאה 6:3, 2:6, 5:7. בסיבוב הבא מצפה לה המנצחת בין רזאנו לסיפאר. פאר: בכיתי משמחה

יום שני 15 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

שחר פאר פתחה הבוקר (שני) את טורניר דובאי ונתקלה בהגרלה קשה במיוחד, כאשר שיחקה מול יניה ויקמאייר הבלגית, המדורגת במקום ה-15 בעולם. למרות זאת, שחר פאר הראתה כי היא בהחלט חוזרת אל הכושר הטוב שלה מלפני שנתיים ושבה מפיגור כדי לנצח ולהעפיל לסיבוב השני.

ויקמאייר, שהודחה בחצי הגמר של אליפות ארה"ב הפתוחה ב-2009, עלתה ליתרון ראשון במערכות כאשר גברה על פאר בתוצאה 6:3. פאר, הידועה באופי שלה, השתלטה על המשחק במערכה השנייה והשוותה במהירות ל-1:1. 2:6 בסיום המערכה.

הבלגית כבר ציפתה לרגעי הסיום כאשר שברה את פאר כבר בפתיחה, יתרון 2:0 מהיר במשחקונים. בפיגור 4:2 פאר שמרה על משחקון הߔגשה שלה ומיד אחר-כך שברה את הבלגית ובכך רשמה מהפך מדהים ויתרון 4:5.

ויקמאייר לא ויתרה ואיזנה את התוצאה ל-5:5, אבל שחר פאר המשיכה במערכה הנהדרת ושברה שנית את הבלגית בדרך לניצחון 5:7. 1:2 במערכות.

בסיבוב השני תפגוש שחר פאר את המנצח۪ במשחק בין רזאנו הצרפתייה לסיפאר הטוניסאית.  בעקבות הניצחון הבוקר זכתה פאר ב-70 נקודות דירוג ויותר מ-10,000 דולר.

פאר  נמצאת בדובאי בניתוק מוחלט משאר השחקניות. היא לא מורשית לצאת מהחדר במלון, יש לה חדר כושר אישי ובחדר הלבשה לבד. כמו̠כן האבטחה מוגברת ביותר.  ביציאה למשחק היום פאר  לוותה ב-16 שומרי ראש. בסיום המשחק פאר היית בסערת רגשות, ושמחה מאוד על הניצחון: "זה היה ניצחון מאוד מאוד חשוב בשבילי. הרגשתי גאווה גדולה מאוד לייצג את ישראל במדינה שלא ממש מכירה בישראל. הניצחוןȠגרם לי אושר עצום ואני מקווה להמשיך לשחק היטב, ואפילו בכיתי קצת משמחה. אני מקבלת המון המון תמיכה מישראל וזה חשוב לי מאוד. היחס אלינו כאן הוא מאוד מאוד חם ואנחנו מרגישים בטוחים מאו".

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק