אוחנה זימן, גולסה וגדיר בספק

אלי אוחנה זימן את אייל גולסה ומוחמד גדיר לסגל נבחרת הנוער, אולם מכבי חיפה מערימה קשיים על השתתפותם של השניים. היום תיערך שיחה עם אוחנה

יום רביעי 07 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

על רקע ההתנהלות הכללית, בה שחקנים לא כ"כ אוהבים להיות שייכים לנבחרות ישראל ובעיקר המודל הנלקח מהנבחרת הלאומית שבה שחקנים באים ויוצאים כמו בתחנת רכבת או באוטובוס, מתברר כי מעורבות הקבוצות היא חלק נכבד במהלך הקלוקל והמבזה הזה.

כפי שפורסם בלעדית ב-
TELESPORT, ויתרו דרור קשטן ומוטי איווניר על זימונם של אייל גולסה ומוחמד גדיר כדי ששני השחקנים יוכלו לעזור לנבחרת הנוער להעפיל לשלב העלית בטורניר שיתקיים בשבוע הבא בישראל. ואכן המאמן אלי אוחנה זימן את שני השחקנים לסגל של נבחרת הנוער, המתכנסת היום (רביעי)  ותפתח באימונים. ביום שישי תשחק נבחרת הנוער במשחק הראשון נגד אזרבייג'אן.

אבל במכבי חיפה מעמידים מכשולים. למרות ששני השחקנים הודיעו שהם יגיעו היום להתכנסות, במכבי חיפה ובעיקר בעקבות המלצה של הצוות הרפואי, נאסר על אייל גולסה לשחק ביום שישי בטענת מתיחה במפשעה. גם גדיר, למרות היותו פצוע כביכול, פתח בשבת ושיחק בליגה מול מכבי פתח-תקווה. 

רק היום, אחרי שהשניים ישוחחו עם אלי אוחנה, יוחלט אם לוותר להם על המשחק נגד אזרבייג'אן כדי שיוכלו לשחק ביום ראשון מול דנמרק וביום רביעי נגד פולין, שתי הנבחרות המועמדות יחד עם ישראל לסיים במקומות הראשונים, 1-3, אשר מבטיח עלייה לשלב הבא.

גורם בהתאחדות לכדורגל אמר הבוקר ל-
TELESPORT: "זה הפך לשוק. הכל פוליטיקה. המאמנים חלשים ופוחדים להתעמת עם הבוסים הגדולים ובעיקר עם מכבי חיפה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק