סבן ימני, בן דיין בחוץ

דרור קשטן ערך אימון טקטי והפתיע כשבעמדת המגן הימני תרגל את קלמי סבן ובעמדת המגן השמאלי את יואב זיו. המשמעות- נכון לעכשיו, דדי בן דיין בחוץ. עוד תורגל באימון אביחי ידין במקומו של בירם כיאל

יום רביעי 07 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
נבחרת ישראל קיימה הערב (רביעי) ברמת-גן את האימון השלישי שלה לקראת המשחק בשבת במוקדמות המונדיאל נגד נבחרת מולדובה.

בצל פציעות רבות ושחרור שחקנים, המאמנים דרור קשטן ומשה סיני תרגלו הערב את ההרכב למשחק. נכון לשלב זה כך ייראה ההרכב שיתורגל הערב: דודו אוואט, קלמי סבן, טל בן-חיים, דקל קינן, יואב זיו, תמיר כהן, אביחי ידין, איתי שכטר, אליניב ברדה וגילי ורמוט.

בשל שחרורם של אבירם ברוכיאן וברק יצחקי והפציעות של אייל משומר וניר דוידוביץ', לא צפוי שיהיו שינויים דרמטיים בהרכב. עמית בן-שושן זומן לסגל הנבחרת כגיבוי על חסרונם של הפצועים. אייל משומר אף שוחחר מהסגל.

לכולם ברור שעל המשחק ברמת-גן תשפיע תוצאת המשחק באתונה, בין נבחרות יוון ולטביה. שחקן בנבחרת ישראל התייחס לכך: "אי אפשר להתעלם מהמשחק האמיתי בבית שלנו. לפי הקהל והקריאות נדע בדיוק אם נפלו באתונה שערים. כולנו תפילה שיוון ולטביה יסיימו את המפגש ביניהן בתיקו".

קשטן וסיני בוחנים זימונים של לפחות שני שחקנים חדשים כדי שהסגל הרחב יהיה מלא גם למשחק ביום רביעי בציריך, נגד נבחרת שוויץ. אפשר שעומר גולן, חלוץ לוקרן השוהה בארץ, יצטרף לנבחרת כשזו תמריא ביום שני לשוויץ.

נבחרת מולדובה, שסיימה במחזור האחרון בתיקו ביתי של 1:1 נגד יוון, תנחת היום ותקיים אימון ערב ברמת-גן.

דקל קינן: צריך לנצח, אחר-כך נקווה למזל

עוד לפני אימון הערב נערכה מסיבת עיתונאים כשאת שחקני הסגל ייצגו דקל קינן וגילי ורמוט.

 דקל קינן פתח והתייחס לאפשרות ההעפלה: "הראש חייב להיות רק במשחק  בשבת מול מולדובה. נוכחנו לדעת בעבר כאשר הראש לא במשחק, התוצאות בהתאם. צריך לנצח ואח"כ לקוות לתוצאה טובה ביוון. אם לא ננצח אפשר להגיד יפה שלום".

גילי ורמוט הוסיף: "בגלל המצב שנוצר ירד הלחץ והוא אינו מורגש. אולי זה לטובתינו, לפני המשחקים מול יוון היה המון לחץ. ברגע שאתה לובש את מדי הנבחרת הלאומית אתה מרגיש מחוייב גם אם מדובר במשחק אימון וזה גם מה שיהיה בשבת. כיף להיות פה, מקווה שאוכל לתרום כמה שיותר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק