גרנט ובן-חיים יעשו סולחה

אברהם גרנט יפגוש בסוף השבוע הבא את בלם נבחרת ישראל ופורטסמות', טל בן-חיים, שאותו הדיח במערכת יחסים עכורה מההרכב של צ'לסי. עכשיו היריבות תהיה חייבת להסתיים בפגישת פיוס שיארגן פנחס זהבי

יום רביעי 07 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

 אברהם גרנט יהיה בשלוש השנים הקרובות בפורטסמות'. לטל בן-חיים, שהגיע לשם לפני כחודש, יש חוזה לארבע שנים בעיר הנמל האנגלית אבל הכותרות ילכו כבר בימים הקרובים ואולי כבר מהערב למערכת היחסים המקולקלת בין המאמן לבלם נבחרת ישראל.

כזכור, באמצע העונה בה אימן גרנט את צ'לסי, שאותה הוביל לסגנות אליפות אנגליה ולהפסד דרמטי בגמר ליגת האלופות נגד מנצ'סטר יונייטד, התהפכו היוצרות ובן-חיים וגרנט, שהיו כמו אב ובנו והפכו ליריבים כשגרנט מדיח את טל בן-חיים מההרכב ומהסגל בעשרת המשחקים האחרונים של העונה, מהלך שגרר את עזיבתו של בן-חיים למרות הגעתו של פליפה סקולארי.

טל בן-חיים אינו מדבר כבר שנתיים עם אברהם גרנט וגורמים המקורבים טוענים שישנה שנאה בין הצדדים. כבר מהיום החלו גורמים המקורבים לשני הצדדים לדבר על פגישת פיוס שתחזיר את הסדר על כנו. במידה וגרנט יסרב, ברור שהבלם אינו יוכל להמשיך בפורטסמות', איתה רשם במחזור האחרון ניצחון ליגה ראשון כאשר הוא בהרכב במשך 90 דקות.

מי שאמור להוביל לפיוס משותף, לחיבוקים ופתיחת דף חדש הוא סוכנם של השניים, פנחס זהבי. התפתחויות צפויות בקרוב.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק