זה מבחן לשחקנים שלי

גביע ווינר: פיני גרשון כבר שם את המשחק מול גלבוע/גליל מאחוריו ונושא עינייו לגמר מול הפועל ירושלים: "מקווה שהשחקנים יבואו חדים". עודד קטש: "אנחנו לא טובים כרגע, יש לנו עוד הרבה מאוד עבודה"

יום רביעי 07 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב הביסה הערב (רביעי) את הפועל גלבוע/גליל בתוצאה 00:00 בדרך לגמר גביע ווינר מול הפועל ירושלים.

 מאמן הצהובים, פיני גרשון אמר לאחר המשחק: "ברבע הראשון שמרנו, אבל החטאנו זריקות טובות. איבדנו 7 כדורים ברבע הראשון, אבל הכרחנו אותם ל-8 איבודים ברבע השני ולכן התוצאה עלתה, והמשחק כבר היה גמור. אני לא מרוצה שלא נתנו את הכל ברבעים השלישי והרביעי, אבל אולי זה לטובה לקראת מחר. "

"שום דבר שקרה על המגרש לא תכננתי. אני מנסה תוך כדי המשחק לעמוד בחוק הרוסי, בקומבינציות שונות. גל היה בסדר היום, רביב לא נכנס טוב למשחק אך השתפר בהמשך. אני מעריך שכשבלות'נטל יחזור יהיה לנו יותר קל בליגה".

על הגמר מחר מול הפועל ירושלים אמר המאמן: "זה משחק על איזשהו פרס, וזה פה בבית שלהם, אבל השחקנים מודעים לזה ואני מקווה שהם יבואו מחר חדים. זה איזשהו מבחן לשחקנים שלי".

 מאמן גלבוע/גליל, עודד קטש אמר: "השחקנים רצו והיה אכפת להם, והרבה מהטעויות היו מאובר אכפתיות".

"לפני יומיים, כשניצחנו את בני השרון, אמרתי שאני לא ממש מרוצה. אנחנו לא טובים כרגע, יש לנו עוד הרבה מאוד עבודה".

"אנחנו שווים יותר ונהיה שווים יותר. בדרך זו או אחרת נשחק יותר טוב. מכבי חזקים, עשו רכש טוב, יש להם שחקנים ישראלים טובים. גם חיפה וירושלים חזקות עם שחקנים איכותיים. כדי להתאים את עצמנו לרמה שלהן, נצטרך לעשות הרבה עבודה".

 
במשחק חצי הגמר השני, שנערך קודם לכן, גברה הפועל ירושלים על מכבי חיפה בתוצאה 75:77 בדרך לגמר. מאמן האדומים, גיא גודס אמר לאחר המשחק: "כל משחק נגד מכבי חיפה זה בשיניים, וכמעט כל משחק נגדם נגמר בשניות האחרונות. היה משחק טוב, מאוד אגרסיבי. היינו הרבה למטה, אבל לא ויתרנו עד הרגע האחרון וזה מראה על החוזק של הקבוצה. אני שמח מאוד. אנחנו לאט לאט לומדים את הקבוצה, מה יותר טוב בה ומה פחות".

מאמן חיפה, אבי אשכנזי אמר: "אני מרוצה מהמשחק שלנו, וזה מה שחשוב. הובלנו לאורך כל המשחק, שיחקנו הגנה טובה ושילמנו את המחיר על כמה החלטות לא טובות לקראת הסיום. 
היתה פה חווית כדורסל היום, וזה הכי חשוב. יש לנו הרבה מה לשפר לקראת פתיחת העונה". 

צילום: אתר מנהלת הליגה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק