מוכרחים לנצח את מולדובה

דרור קשטן במסיבת עיתונאים לקראת מוצ"ש: "נכשלנו מול לטביה ולכן הקהל לא מגיע, אבל מוכרחים לעשות את הכול. רה"מ ומאמן הנבחרת זה התפקידים הכי קשים"

יום חמישי 08 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
  המאמן הלאומי דרור קשטן קיים הערב מסיבת עיתונאים לקראת המשחק במוצאי שבת מול מולדובה.

קשטן התייצב בפני התקשורת ואמר: "אני מבין את האוהדים שהם לא מתלהבים להגיע לאיצטדיון, כי בסך הכול אכזבנו את כולם במשחק בו הפסדנו בבית ללטביה. זה לא התפקיד שלי ליחצן את הנבחרת מול הקהל, אינני מתעסק בשיווק, אני מאמן כדורגל מקצוען, וככזה אני אעשה את המוטל עליי על מנת שהנבחרת תנצח, ואנחנו מוכרחים להשיג ניצחון".

בהתייחס לסיכוי להגיע למונדיאל אמר המאמן: "כולם יודעים שעדיין יש סיכוי, אבל אנחנו בכלל לא מתייחסים למה שיקרה במשחקים אחרים. אנחנו צריכים להיות מרוכזים במשימה שלנו ואחרי שנעמוד בה נוכל להיישיר מבט ליריבות ולראות מה תמונות הסיכויים".

על עתידו בתפקיד אמר המאמן: "יש לי חוזה עד מאי שנה הבאה ועד אז אני בכלל לא מתעסק בעתיד. פגשתי לא מזמן את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט שאותו אני מכיר אישית מהימים שאימנתי את בית"ר. שנינו סיכמנו שגם תפקיד מאמן הנבחרת וגם תפקיד ראש הממשלה הוא קשה, לא מתגמל וחשוף כל העת לביקורת. אולמרט אמר לי ששני התפקידים,, ראש ממשלה ומאמן הנבחרת, הם הכי קשים".
 
על הקושי שבתפקיד אמר המאמן: "הרי אם אזמן את שחקן איקס ולא את וואי תמיד ישאלו למה וואי חסר ולהיפך. כל הזמן יהיו שאלות וטענות, אני כבר התרגלתי לכך".

לגבי תופעת השחקנים הפצועים בנבחרת אמר דרור: "יכול להיות שתוכנית האימונים שלהם בקבוצות היא כזאת שלא מכינה אותם ללחצים הדרושים, אבל גם עם זה אנחנו צריכים להתמודד"  

קשטן המשיך וסיפר על משחק בוורצלאב אליו זומן ברגע האחרון השחקן רחביה רוזנבוים, משחק אשר נערך בתחילת שנות ה-60. אנו מפרסמים את הסיפור המלא והמדויק על המשחק בלחיצה כאן.תגובות

3

טלספורט בפייסבוק