ההרכב ההתקפי של ישראל

כפי שפורסם ב-TELESPORT: גילי ורמוט הוזנק ע"י דרור קשטן להרכב הפותח מול מולדובה ובנבחרת בונים עליו כמנהיג החדש. גם אביחי ידין, סטרול ובן סהר יפתחו

שבת 10 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן ויד ימינו, משה סיני, רוצים נבחרת משוחררת בלי לחץ ושחקנים שיכינו את עצמן היטב למשחק החשוב היום מול מולדובה. דרור קשטן פרסם היום (שבת) את הרכב הנבחרת, ללא כל שינוי מהידיעה אותה פרסמנו אמש.

בהרכב של קשטן יעלה גילי ורמוט, איש המפתח בהצלחות של הפועל ת"א, שקיים השבוע שיחה עם אחד הוותיקים שבשחקנים הנבחרת שאמר לו: "זו ההזדמנות שלך להפוך לאיש המרכזי בכדורגל הישראלי. המשחק מול מולדובה הוא מבחן הבגרות שלך, לקחת את הנבחרת על גבך, כי יש לך יותר כישרון ויכולת בנבחרת הזו, יותר מכל שחקן אחר".

שחקן נוסף מהפועל ת"א, שיקבל את ההכרה כקשר האחורי הקבוע של הנבחרת, הוא אביחי ידין, שקיים מספר שיחות מוטיבציה עם משה סיני. כמו כן חוזר להרכב הנבחרת בן סהר, חלוצה של אספניול הספרדית. דווקא רוברטו קולאוטי יחכה להזדמנות מהספסל כאשר הועדף בחוד אליניב ברדה. גם אבי סטרול יקבל את חולצת ההרכב על חשבונו של דקל קינן.

הרכב נבחרת ישראל:  דודו אוואט, יואב זיו, טל בן חיים, אבי סטרול, דדי בן דיין, אביחי ידין, תמיר כהן, גילי ורמוט, יוסי בניון, בן סהר ואליניב ברדה.

בנבחרת מודעים לעובדה שנבחרת יוון תארח את לטביה כחצי שעה לפני שמשחקה של ישראל בר"ג יתחיל. בנבחרת לא מתכוונים לדבר על המשחק באתונה, ברור להם שכל האפשרויות פתוחות, כולל מעבר אפשרי להפתעה במשחק בו תארח לוקסמבורג את שוויץ.

שחקן בנבחרת ישראל התייחס למיעוט הקהל שצפוי להיות בר"ג מחר: "הקהל הפכפך וזה לא חדש, אבל במידה והסריט שבו כולנו נאחזים, תיקו בין יוון ללטביה וניצחון שלנו על מולדובה יתרחש, כמות הצופים שיהיה מחר באיצטדיון ר"ג, יהיו ביום רביעי בבאזל בשוויץ".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק