שחר פאר, תלמדי לדבר

הראיונות ההזויים שנציגתנו בטורניר דובאי העניקה אחרי ניצחונותיה, מעוררות בי חשק גדול ߜראות אותה מפסידה. העיקר שלא תפתח שוב את הפה הגדול שלה

יום חמישי 25 פברואר 2010
שלמה חסיד
 מה אתם אומרים על הӔצלחה של שחר פאר בטורניר דובאי? האם, כישראלים, היא מנפחת לכם את החזה בגאווה לאומנית בלתי מוסתרת? רוצים לראות אותה חודרת סוף סוף לעשר השחקניות הטובות בעולם? זכותכם. אני חושב שלפני שמצליחים במגרש, צריך לדעת לדבר ולהתנהג.

לא מזמן קראתי ראיון שהענߙקה פאר לעיתונאי המוכשר אלמוג שריד מ"מעריב". בראיון הזה, תקראו טוב, מפארת פאר את עצמה מפה ועד דובאי, וטוענת שההתאוששות המופלאה שלה רק מוכיחה איזה שחקנית גדולה היא. נער הייתי וגם זקנתי, גברת פאר, אבל אינני זוכר אפילו ספורטאי ישראלי אחד שӔעיד על עצמו שהוא שחקן גדול. אחרים צריכים להלל אותך, לא את. 

לא יודע מי מדריך את פאר לפני ראיונות. יש לי רושם שאיש בסביבתה לא מסוגל להשתלט על הפה הגדול שלה. ה"פנינים" שמוציא הפה הגדול הזה, שבעבר לא היסס לקרוא לקהל הישראלי לӔפריע למריה שראפובה במשחקה בארץ, כבר יצאו לי מכל החורים.

עצתי לפאר היא להפחית דרסטית במינון הראיונות שהיא נותנת. וכשהיא כבר מדברת, מן הראוי שתאמץ סגנון זהה לזה של עמרי כספי, למשל, שמעורר אמפתיה בכל מקום, הרבה בזכות אופיו הנוח.
̼br/> אני הייתי מציע לפאר לתפוס איזה דיסקוס צפוף עם ציפי אובזילר, שידעה איך לעורר אמפתיה רבה בתקשורת, הרבה בזכות התנהלותה הציבורית הכל כך מפוארת.

אם שחר רוצה להפוך לנכס צאן ברזל של הספורט הישראלי, שתוציא את המסקנות הנכונות מההתנהגות שלה, שהובۙלה במישרין להידרדרותה הגדולה בשנתיים האחרונות. 

נ.ב, אחרי כתיבת הבלוג התברר לי כי גם יאיר לפיד באולפן שישי יעניק במה למבצע הצבאי הדרמטי של כוחות הביטחון בדובאי, כאילו הדבר לא נכתב ונטחן תחת בכל מקום אפשרי. פאר בטח תספר  כי היה ۜה לא נוח ואחרי זה תספר בלה בלה,  בלה בלה,  בלה בלה ועוד קצת  בלה בלה וקצת בלה בלה. יהיה מרתק.
 


 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק